Marianela González – Vanessa Solano | Natalia Alvarado

Vanessa se vrací ze studií v New Yorku do rodného Caracasu. Přijme novou identitu a začne pracovat jako modelka v nejznámější modelingové agentuře ESTRELLAS, která patří nejbohatší rodině v Caracasu. Jediným jejím cílem je pomstít se muži, který ji před několika lety moc ublížil.

Hugo Vasquez – Christian Martinéz

Pochází z bohaté rodiny a stejně jako jeho otec a bratr pracuje v rodinné agentuře. Dříve to byl sukničkář, nezajímající se o city druhých, ale to se změnilo poté, co ublížil Vanesse a následně ji ztratil. Nyní je z něho zodpovědný mladý muž, který chce napravit své chyby z minulosti. Jakmile poznává Natalii, i když neví proč, něco ho k ní neustále přitahuje.

Chantal Baudaux – Gabriela Veroni

Chrisova snoubenka. Je hlavní tváří agentury ESTRELLAS. Jakmile začne v agentuře pracovat Natalia, stanou se z nich sokyně nejen v kariéře, ale hlavně v lásce.


Sandy Olivares – David Morales

Pracuje jako policista a je nejlepším kamarádem Vanessy. Vždy jí se vším pomáhal a nejinak tomu bude i při její pomstě. Potají doufá, že z něho a Vanessy bude jednou něco víc než jen přátelé.


Eliana Lopéz – Marisol Luzardo

Nejlepší kamarádka Vanessy a stejně jako David jí bude pomáhat při její pomstě. Pracuje jako fotografka v agentuře ESTRELLAS a je plně oddaná své práci až někdy zapomíná, že existuje i jiný život.


Juan Carlos Alarcon – Daniel Castillo

Nejlepší kamarád Chrise. Pracuje v agentuře jako počítačový technik. Neustále nadbíhá Marisol, ale ona v něm vidí jen kolegu a dobrého přítele.


Yelena Maciel – Carolina Martinéz

Mladší sestra Chrise a černá ovce rodiny. Je to rebelka, která neposlouchá ani svého otce, ani své bratry. Místo do školy, chodí na večírky a holduje alkoholu. Je ironická a protivná na všechny, kteří se jí snaží změnit.

Héctor Peňa – Miguel Vidal

Slušný a chytrý mladík, vynikající student. Jeho snem je stát se spisovatelem. Aby si vydělal peníze na školu, pracuje jako číšník v restauraci.Carlos Felipe Álvarez – Carlos Vidal

Pravý opak svého bratra Miguela. Chodí s Carolinou a ještě víc ji podporuje v její závislosti na alkoholu.Manuel Sosa – José Manuel Ferrari

Bratranec Miguela a Carlose. Bydlí společně s Carlosem v jeho bytě. Je to stejný namyšlenec jako on, nedělá nic jiného než se poflakuje s partou svých kamarádů. Vše se změní, když poznává Rebecu.


Raquel Yánez – Rebeca Olmedo

Už několik let si vyčítá, že nepodpořila svou sestru v její nejtěžší chvíli a snaží se ji najít a usmířit se s ní. Odmala je jejím snem stát se profesionální krasobruslařkou.


Aileen Celeste – Alexandra Olmedo

Sestra Rebecy. V 17ti letech otěhotněla a rodiče ji vyhodili z domu. Byla zoufalá, neměla kam jít a po několika dnech soužení, potratila. Začala nenávidět své rodiče a sestru, za to, že jí nepochopili a odvrátili se k ní zády. Nikdy se se ztrátou svého dítěte nesmířila a propadla drogám.

Gioia Arismendi – Jessica Mendez

Je sekretářkou Chrise a jeho bratra Alejandra. Je nejlepší kamarádkou Gabriely, a proto je Gabriela jako první vždy informována o každém Chrisově kroku. Jessica je tajně zamilovaná do Alejandra.


Natalia Streignard – Ana María Solano de Leal

Starší sestra Vanessy. Před několika lety odjela za lepší prací do Kolumbie, kde se bláznivě zamilovala a vdala se. Její vysněný princ se však proměnil v její nejhorší noční můru.


Juan Pablo Raba – Rogelio Leal

Manžel Any Maríi. Před Anou Maríou se vydává za obchodníka s nemovitostmi, ve skutečnosti je překupníkem drog. Je žárlivý a výbušný. Anu Maríu považuje za svůj majetek a když mu odporuje, neváhá a zbije ji.

Jeronimo Gil – Diégo Peréz

Novinář a kolega Any Maríi. Na první pohled se do ní zamiloval, a proto se ji snaží všemožně před Rogeliem ochraňovat.


Ricardo Alamo – Alejandro Martínez

Starší bratr Chrise. Velmi touží po dítěti, ale už několik měsíců se jeho manželce nedaří otěhotnět. Svoji manželku velmi miluje, ale i přesto ji začne vinit z toho, že nechce otěhotnět schválně.


Christina Dieckmann – Raquel Arismendi de Martínez

Manželka Alejandra. Velmi ho miluje a udělala by pro něj cokoliv, ale to nejdůležitější mu zatím nebyla schopna dát. Bude se tím velmi trápit a začne se bát, že ho ztratí.


Guillermo Dávila – Gustavo Martinéz

Otec Chrise, Alejandra a Caroliny. Je majitelem agentury ESTRELLAS. Jeho manželka zemřela při porodu Caroliny a od té doby vychovává své děti sám. Nejdůležitější pro něj je, aby jeho děti byly spokojené a šťastné.Hilda Abrahamz – Gregoria Solano

Matka Vanessy a Any Maríi. Měla naplánovanou skvělou budoucnost, ale ve velmi mladém věku se zamilovala a otěhotněla a musela se rozhodnout mezi kariérou a tím, být matkou. Zvolila být matkou a nikdy toho nelitovala. Chce, aby její dcery měly vše, co ona nikdy neměla.

Dad Dager – Mirela Veroni

Matka Gabriely. Je posedlá svým vzhledem. Vždy musí vypadat dokonale. Její manžel jí po smrti zanechal akorát dluhy, a tak udělá cokoliv, aby si Gabriela vzala Chrise a aby ona tak získala zpět určité společenské postavení.

Eileen Abad – Stacie Faria & Carlos Guillermo Haydon – Reinaldo Romero

Velké hvězdy agentury ESTRELLAS a zároveň manželé. Velmi vášnivě se milují, ale zároveň je jejich manželství velmi volné, a tak si vzájemně tolerují občasné zálety.

Postavy přicházející postupem děje:

Laura Chimaras – Veronica Lorenz

Kamarádka Caroliny. Dříve byla stejná jako Carolina. Existovaly pro ni jen večírky a všechno ostatní šlo mimo ni. Teprve potom, co se stalo Carolině se rozhodla svůj život radikálně změnit. A zvlášť potom, co pozná Miguela.

Karl Hoffmann – Federico Olmedo

Otec Alexandry a Rebecy. Pro svou starší dceru plánoval velkou budoucnost, ale když Alexandra otěhotněla, vyhodil ji z domu. Nemohl překousnout, že ho Alexandra tolik zklamala. Jeho zloba se mu ale krutě vymstila. Pár dní po tom, co Alexandra odešla, ho postihla mozková mrtvice a od té doby je závislý na péči své rodiny.
Beatriz Vasquez – Susana de Olmedo

Matka Alexandry a Rebecy. Vždy byla utlačována svým manželem Federicem a nikdy neprosadila svůj názor. Proto ani Federicovi nedokázala zabránit v tom, aby Alexandru nevyhodil z domu. Nyní je plně zaměstnaná péčí o svého manžela a doufá, že jednou svou starší dceru znovu obejme.

Javier Vidal – Juan José Arismendi

Otec Raquel. Celý život se věnoval pouze své dceři a práci a na osobní život mu nezbyl čas. Nikdy mu samota nevadila, ale když potká svoji dávnou lásku, uvědomí si, že už nechce být sám.


Roberto Mesutti – Antonio Liberde

Vanessin přítel, kterého poznala před pěti lety v New Yorku. Pomohl jí s její vnější i vnitřní proměnou a nyní se s ní vrací do Caracasu, aby poznal její rodinu. Pozná tu ale také lásku, na kterou dosud neměl štěstí.


Kiara – Beatriz de Elbittar

Švagrová Gustava, teta Alejandra, Chrise a Caroliny. Po smrti své sestry odjela se svým manželem do zahraničí, kde strávila dlouhých osmnáct let. Její manžel před nedávnem zemřel a Beatriz se rozhodla vrátit se ke své rodině. Velmi rychle se sblíží se svými synovci i neteří, ale hlavně s Gustavem.


Marlene De Andrade – Paola Orta

Byla kamarádkou Marisol do doby, než Marisol zjistila, že je milenkou jejího snoubence. Nyní se znovu v životě Marisol objeví, když se přijde ucházet o místo modelky do agentury. Paole se na první pohled zalíbí Daniel, a když se dozví, že je to přítel Marisol, rozhodne se jí přebrat i jeho.


Michel Brown – Victor Mejías

Victor pracuje jako fotograf v modelingové agentuře, do které nastoupila Vanessa jako finanční ředitelka. Od první chvíle se mu Vanessa líbila, a když mu po několika odmítnutích dá souhlas ke schůzce, rozhodne se jí získat stůj, co stůj.

Juan Carlos García – Martín Paredes

Martín je bývalý snoubenec Marisol. Po letech se s Marisol náhodně potká a bude mít tak možnost poprosit ji o odpuštění. Když se dozví, že jí Paola zničila další vztah, rozhodne se Danielovi otevřít oči.