Marianela Gonzalez – Alejandra Díaz

Čerstvě promovaná lékařka. Nedávno nastoupila na chirurgické oddělení v místní nemocnici. Pochází z jedné z nejbohatších rodin v Caracasu. Je skromná, poctivá, ochotná a hlavně velmi upřímná. Už 3 roky chodí s Maximem a mají těsně před svatbou. I když si uvědomuje, že z její strany už to není láska jako kdysi, je odhodlaná si ho vzít, aby vyhověla svému otci. Stane se ale nehoda, která navždy změní její život.

 

 

Hugo Vasquez – Javier Lopez

Pracuje jako číšník a hledá si ještě další práci, aby se mohl postarat o své sestry, které po smrti rodičů sám vychovává. Celý svůj život obětoval svým sestrám, které velmi miluje a i když je velmi pohledný, ženám se vyhýbá. Myslí si, že láska neexistuje, a proto se jí ani nesnaží vyhledávat. Osud ale k němu přece jen lásku dovede.

 

 

 

Natasha Klauss – Christina Alvarez

Nejlepší kamarádka Alejandry. Pracuje s Alejandrou ve stejné nemocnici jako zdravotní sestra. Je trochu ztřeštěná, ale při vážných věcech znervózní. Je tajně zamilovaná do Reinalda, i když ví, že je ženatý. Jednoho dne se na ni přece jen usměje štěstí, ale zanechá něco s čím nepočítala.

 

 

 

Juan Pablo Raba – Reinaldo Díaz

Bratr Alejandry. Pracuje v rodinné reklamní agentuře, ale vždy toužil stát se hercem. Jeho otec, ale o tom nechtěl slyšet. Reinaldo je slaboch, který vždy poslouchal otcovy příkazy, a tak se z donucení oženil s Yelitzou, kterou nemiloval, ale díky tomuto sňatku se spojily dvě mocné rodiny. Reinaldo tedy žije spoutaný v manželství bez lásky a pochopení.

 

 

 

Brenda Hanst – Sandra Alvarez „Sandy“

Nevlastní sestra Christiny a další nejlepší kamarádka Alejandry. Pracuje jako barmanka na diskotéce a dvakrát týdně chodí do taneční školy. Jejím snem je stát se profesionální tanečnicí. Je plně vytížená prací, ale přesto si život dokáže vychutnat plnými doušky. Přebíhá z jednoho vztahu do druhého, až teprve s novým tanečním partnerem získá i životního.

 

 

 

Luciano D´Alessandro – Maximo Acosta Mendéz

Je to fotograf. Je snoubenec Alejandry. Miluje ji pořád stejně jako v den kdy ji poznal, ale netuší, že Alejandra to samé necítí. Brzy po svatbě zjistí, že něco není v pořádku a Alejandřino neustále odmítání ho dožene k alkoholu. Bude muset projít těžkými zkouškami, než potká ženu, která ho skutečně bude milovat.

 

 

 

Hilda Abrahamz – Mariana Bermúdez

Skvělá kuchařka a kmotra nejmladší sestry Javiera. Byla nejlepší přítelkyní matky Javiera a jeho sester, a proto jim se vším pomáhá. Všechny tři miluje jako by byli její vlastní. Nedá na ně dopustit a když se jim snaží někdo ublížit, brání je jako lvice.

 

 

 

Jean Carlo Simancas – Hector Díaz

Otec Reinalda, Alejandry a Isabely. Po smrti jeho manželky se z něho stal přísný a nelítostný muž, který si myslí, že pro své děti dělá to nejlepší. Opak je pravdou. Kvůli svým příkazům postupně svoje děti ztrácí. Nejdřív bude muset všechno ztratit a zůstat sám, aby pochopil jak špatně se ke všem choval.

 

 

 

Dora Mazzone – Julieta Alvarez

Matka Christiny a Sandry. Sandru adoptovala, když jí byly 4 roky, ale miluje ji stejně jako Christinu. Nedělá mezi nimi rozdíly. Manžel ji opustil, a proto na všechny muže zanevřela. Je ženou v domácnosti a občas si přivydělává šitím šatů pro sousedy.

 

 

 

Javier Vidal – Ignacio Acosta

Otec Maxima a Yelitzy a společník Hectora. Yelitzu zbožňuje a odmalička ji rozmazloval. Byl to on, kdo chtěl, aby si vzala Reinalda a věděl, že Hector k tomu Reinalda donutí a tím mu Hector také nabídne společenství ve firmě, nad kterou chtěl mít vždy Ignacio moc.

 

 

 

Mirela Mendoza – Mercedes Baptista de Díaz

Manželka Hectora. Vzala si ho, aby se dostala z chudoby. Je přesvědčená, že peníze jí přinesou štěstí. Navenek se tváří jako tvrdá žena, kterou nic nerozhodí, ale všechny nevydařené pokusy sblížit se s Hectorovými dětmi ji moc bolí. I když je v domě plném lidí, stále se cítí sama a její zoufalost a trápení ji nakonec dovedou až do náruče pravé lásky.

 

 

 

Veronica Schneider – Yelitza Acosta de Díaz

Manželka Reinalda, sestra Maxima. Je velmi krásná, ale také povýšená a nepříjemná. Občas se stane tváří nějaké reklamy, ale jinak je její jedinou prací a zálibou nakupování a klábosení se svojí nejlepší kamarádkou Morenou a její jedinou starostí je její vzhled. Je tolik zahleděná sama do sebe, že si nevšimne, že se jí manželství rozpadá před očima.

 

 

 

Ricardo Alamo – Santiago Monsalve

Výborný chirurg, pracuje ve stejné nemocnici jako Alejandra. Stal se jejím ochráncem a učitelem a také dobrým přítelem. Kvůli herecké slávě ho před časem opustila manželka, a tak zůstal se svou pětiletou dcerou Adrianou sám. Svůj život rozdělil mezi práci a dceru a na nic jiného mu nezbývá čas. Tím se tolik nemusí trápit samotou, která ho užírá.

 

 

 

Carlos Guillermo Haydon – Matías Suárez

Nejlepší přítel Javiera. Pracuje s ním jako číšník ve stejné restauraci. Na rozdíl od Javiera má velké ambice a chce dokázat něco víc. Kromě servírování občas po večerech v restauraci zpívá a věří, že někdo objeví jeho talent.

 

 

 

Chantal Baudaux – Morena Flores

Nejlepší kamarádka Yelitzy. Odmalička se jí chtěla vyrovnat a podobat. V Yelitze vidí svůj vzor a nedochází jí, že nemůže žít život někoho jiného. Bude se muset hodně spálit, aby zjistila co je v životě skutečně důležité.

 

 

 

María Gabriela De Faría – Anabela Lopez

Mladší sestra Javiera. Letos bude maturovat a dělat přijímačky na vysokou školu. Chtěla by se stát novinářkou. Ví, že škola bude hodně stát, a proto se snaží pomoci Javierovi a vydělat kde se dá. Je upovídaná, dřív řekne a pak myslí, ale vždy je na ni spolehnutí.

 

 

 

Estefanía Lopez – Isabela Díaz

Nejmladší dcera Hectora. Odmalička je trochu zakřiknutá, když jsou doma hádky, drží se raději stranou. Studuje práva, ale jen kvůli svému otci. Tajně chodí se Sandrou do taneční školy.

 

 

 

 

Elluz Peraza – Paola Mendéz de Acosta

Manželka Ignacia. Svým manželem byla vždy utiskovaná, byla pro něho jen výhodný obchod. Jediným důvodem kvůli kterému vydržela v manželství byly děti. Maximo je její pýcha a nechápe, kde se v Yelitze bere ta zloba k lidem okolo sebe.

 

 

 

Guillermo Dávila – Roberto Monsalve

Otec Santiaga. Byl také lékařem, teď hlídá svou vnučku, když je Santiago v práci. Od začátku se mu Santiagova manželka nelíbila, poznal, že není rodinný typ a proto ho ani nepřekvapilo, když je opustila.

 

 

 

Susana Kolster – Sara Lopez

Nejmladší sestra Javiera. Baví ji škola a odmalička se ráda předvádí. Proto je také dětskou herečkou v místním divadle. Stane se z ní menší dohazovačka.

 

 

 

 

Michelle Nasseff – Adriana Monsalve

Dcera Santiaga. Santiago k ní byl upřímný a řekl jí, že maminka od nich odešla a že neví jestli se vrátí. Adriana byla smutná, ale otce měla vždy radši a teď ho zbožňuje ještě víc.

 

 

 

 

Nové postavy:

Juan Alfonso Baptista – Carlos David Moreira

Slavný herec a nejlepší Reinaldův přítel na střední škole. Přijíždí do Venezuely natáčet novou telenovelu. Je to velký sukničkář. Na kterou ženu ukáže, tu dostane. Ale ještě si nevšiml, že tu pravou, má neustále po svém boku.

 

 

 

Paola Rey – Fernanda Valencia

Osobní asistentka Carlose Davida a když nemá Carlos David na večer žádnou společnost, tak také jeho občasná milenka. Je do něho tajně zamilovaná a i když ví, že on ji jen využívá, nevadí jí to, protože je vděčná za každou chvilku, kterou s ním může strávit.

 

 

 

Nacho Huett – Gustavo Medina

Nevlastní bratr Moreny. Vrací se z Evropy, aby si našel práci. Z nudy začne navštěvovat taneční školu, kde se na první pohled zamiluje do Isabely. Ona ho ale bude odmítat, a tak se nechá zaměstnat v jejím domě jako zahradník, aby jí byl neustále nablízku.

 

 

 

Reinaldo Zavarce Peche – Miguel Alvarado

Spolužák Anabely. Povrchní a namyšlený frajírek. Baví se tím, že svádí dívky a pak je opustí. Má to v plánu i s Anabelou, ale pak se stane něco, co zcela změní jeho pohled a názor na život.

 

 

 

 

Flavia Gleske – Virginia García

Lékařka, pracuje na stejném oddělení jako Alejandra a Santiago. Je naplno ponořená do své práce a na nic jiného jí nezbývá čas. Až teprve když pozná Matíase, uvědomí si, že život není jenom práce.

 

 

 

 

Norkys Batista – Kimberly Marquez

Bývalá manželka Santiaga a matka Adriany. Nepodařilo se jí uspět ve světě showbyznysu, a tak se po třech letech vrací, aby získala svou rodinu zpět. Před odjezdem byla velmi dobrou kamarádkou Yelitzy, a tak se s ní znovu spojí, aby obě dosáhly všeho, co si zamanou.

 

 

 

Kareliz Ollarves – Diana Montilla

Na střední škole byla velkou láskou Javiera. A tak rychle jako mu před deseti lety zmizela ze života, tak stejně rychle se do něj vrátí. Prozradí Javierovi pravý důvod jejího tehdejšího zmizení a věří, že svou přítomností v něm probudí staré city.