Marianela González – Monica Reyes

Monica pracuje jako moderátorka v jednom místním rádiu, kde má vlastní pořad o různých tématech všedního dne. Za několik týdnů se má vdávat za svého přítele Thomase, zdá se, že se dočkala svého „pohádkového konce“ a k úplnému štěstí jí už nic nechybí. Vše se však změní, když svého přítele nachytá s jeho bývalou přítelkyní. Vždy říká, co si myslí, je poctivá, čestná a snaží se za všech okolností vidět na všem špatném něco dobrého.


Hugo Vasquez – Sebastian Martinéz

Sebastiana před časem opustila jeho přítelkyně a tak se rozhodl začít znovu, našel si novou práci a přestěhoval se. Snaží se veškerý svůj čas věnovat své práci, aby zapomněl na vše špatné, co se mu stalo. Začal pracovat jako Messenger a každý den se setkává se spoustou nových lidí, na jedno ze svých setkání však jen tak nezapomene.Christina Dieckmann – Lucía Delgado

Lucía pracuje jako fotografka v jednom věhlasném módním časopise. Svou práci miluje a věnuje jí většinu svého času. Je ve své práci velice dobrá a většina lidí s ní má respekt, v hlouby duše je to ale romantička, která touží po opravdové lásce, kterou bohužel se svým snoubencem nezažívá. Vše se změní po autonehodě, která ji o mnohé připraví, ale také mnohé přinese.Ricardo Alamo – Diego Vargas

Diego je čerstvě rozvedený a svůj smutek a problémy utápí v alkoholu. Pracuje jako lékař, vždy byl zodpovědný a nic nedělal bez rozmyslu. Alkohol ho ale přiměje udělat obrovskou chybu, které bude litovat jak v pracovním tak osobním životě.
Winston Vallenilla – Thomas Peréz

Thomas je bývalý fotbalista, který kvůli nehodě musel se sportem skončit, po zotavení se ale snaží ke svému ztracenému snu znovu dostat. Je to Moničin snoubenec a je rozhodnutý s ní strávit zbytek života, ještě než mu do něj vstoupí jeho bývalá přítelkyně Natasha.
Carlos Guillermo Haydon – Raul Montila

Raul je úspěšný podnikatel a většinu času cestuje všude po světě. Jeho největší láskou jsou peníze a moc. Díky jeho věčným cestám nemá čas ani na svojí snoubenku Lucíu.

Laura Chimaras – Sandra Delgado

Sandra je Lucíina mladší sestra a zároveň její asistentka. Vždy brala svou sestru jako velký vzor a snaží se ji ve všem vyrovnat, doufá, že jednou bude jako ona.

Roxana Diaz – Natasha Diaz

Natasha se vždy chtěla stát modelkou a byla připravená obětovat cokoliv, při první příležitosti opustila svého tehdejšího přítele Thomase a odjela do New Yorku. Po letech se vrací zpět do Caracasu a je rozhodnutá svého přítele dostat zpátky.
Aileen Celeste – Maria Elisa Montes

Je nejlepší kamarádka Monicy, vždy ji ve všem pomáhá a podporuje. Má velkou smůlu na partnery a proto Monice vždycky záviděla, že si našla snoubence a bude se vdávat. Pracuje jako servírka v restauraci.
Luciano D‘ Alessandro – Lucas Reyes

Lucas je starší bratr Monicy. Už několik let pobývá v Mexiku, kam se přestěhoval i zbytek Moničiny rodiny. Nyní se vrací do Caracasu na svatbu své sestry.

Andrés Suárez – Daniel Vidal

Daniel je Diégův kolega a zároveň dobrý kamarád. Je to velice dobrý chirurg se slibnou budoucností. V jeho osobním životě už to bohužel tak slavné není.