Marianela González es Samantha Olivares

Vyrůstala v sirotčinci. Po dovršení osmnácti let začala pracovat jako chůva pro jednu vlivnou rodinu v Caracasu. A nenašla tam jenom práci, ale také lásku. Zamiloval se do ní jeden ze synů a i přes nesouhlas své rodiny si ji vzal. Po roce šťastného manželství však Jorge zemřel. Samanthě se zhroutil svět. Zůstala zase sama. A i když jí Jorgeho rodina dennodenně dává najevo svou nenávist a opovržení, po dlouhém váhání se rozhodla zůstat, protože nechtěla opustit čtyřletou Auroru, o kterou se stará. Aurora je momentálně to jediné, co Samanthu činí alespoň trochu šťastnou. Ale to opravdové štěstí na ni teprve čeká. Bude však Samantha schopná znovu se zamilovat?

 

Hugo Vasquez es Miguel Mendoza

Miguel si bral svou manželku Eriku kvůli jejímu těhotenství. Jejich syn ale brzy po narození zemřel. Miguela to velmi zasáhlo, a tak se společně s Erikou rozhodli, že začnou cestovat, aby se jim podařilo lépe zapomenout. Ale ani po sedmi letech se Miguel se ztrátou svého syna a s myšlenkou, že Erika už další děti mít nemůže, nesmířil. Miguel je velmi všestranný sportovec, a proto si po návratu do Caracasu otevřel svou vlastní školu karate. Když poznává Samanthu, nachází v ní přítelkyni a důvěrnici, která dokáže pochopit jeho pocity. Postupem času si ale začne uvědomovat, že Samantha zaplňuje hlavně prázdnotu v jeho osamělém srdci.

 


Christina Dieckmann es Erika Velasquez de Mendoza

Manželka Miguela. Krásná a elegantní žena, ale také velmi chladná a vypočítavá. Před Miguelem se tváří jako dokonalá a milují manželka, která touží po dítěti stejně jako on a která velmi trpí tím, že už dětí mít nemůže. Opak je ale pravdou. Děti nemá ráda, nejspíš i proto, že sama jako dítě mateřskou lásku nikdy nepoznala. Miguela velmi miluje, ale to jediné, co by ho učinilo dokonale šťastným mu dát nechce. I když jí Miguel několikrát navrhoval adopci, Erika se vymlouvá tím, že není připravená na to, ztratit další dítě, kdyby ta adopce nevyšla. Skutečnost je však taková, že se o Miguela nechce s nikým dělit.

Guillermo Pérez es Adrian Santander Montes

Prvorozený a hlavně nejoblíbenější syn Evy. I když mu jeho matka splnila první poslední, on vždy toužil po tom, co měli druzí. Po smrti svého bratra Jorgeho splnil poprvé v životě něco on a to přání své matky, aby odjel studovat do zahraničí. Po třech letech se ale vrací ve stejném stavu, ve kterém odjel. Jeho povalečské a násilnické sklony se nezměnily. Jedinou náplní jeho života je opíjení se do němoty a užívání si se svou milenkou Karinou. Nejvíc však doufá, že když už mu nestojí jeho bratr v cestě, že konečně získá Samanthu, kterou je naprosto posedlý.

 

Ana Beatriz Osorio es Karina Abreu

Rodinná přítelkyně Santanderových. Touží potom dostat se do této vlivné rodiny, ale už několik let se musí spokojovat pouze s rolí Adrianovy milenky. Je také jeho bezmeznou spojenkyní. Co si Adrian usmyslí, v tom mu pomůže. Tváří se, že jí Adrianova posedlost Samanthou nevadí a že jí nevadí být tou druhou. Čím víc je však Adrian Samanthou posedlý, tím víc ji Karina nenávidí a touží po tom navždy se jí zbavit.

 

 

Nohely Arteaga es Victoria de Velasquez

Matka Eriky. Její první manžel ji fyzicky týral. Po jeho smrti ji z dluhů vytáhlo setkání s bohatým mužem, který si ji vzal a její tříletou dceru Eriku přijal za vlastní. Po svatbě odložila Eriku k chůvě a věnovala se pouze sobě. Nyní je z ní opět vdova. Když se Miguel a Erika vrátili do Caracasu, nabídla jim své přístřeší. Erice radí, co dělat, aby si Miguela udržela, ale Miguelovi pak říká pravý opak. Chce docílit toho, aby se mu Erika sama zprotivila, a aby Miguel věděl ke komu přijít, když mu bude nejhůř. Chce, aby si uvědomil, že matka je lepší než dcera.

 

Margarita Hernández es Eva Montes de Santander

Matka Adriana, Sebastiana, Jorgeho a Maríi Eleny. Její rodiče ji v mládí přinutili vdát se za muže, kterého nemilovala a vůbec je nezajímalo, že čeká dítě s jiným mužem. Její manžel se nikdy nedozvěděl, že prvorozený syn Adrian ve skutečnosti není jeho. Eva sice porodila ještě další tři děti, ale vždy dávala přednost Adrianovi. Podporuje ho ve všem, co dělá, i když ví, že to není to nejsprávnější, jen proto, že je synem muže, kterého milovala nejvíc na světě. Po Jorgeho smrti se z ní stala ještě tvrdší a přísnější žena. Odnáší to její rodina, ale úplně nejvíc Samantha, kterou Eva viní z Jorgeho smrti.

 

Juan Pablo Raba es Andrés Ferando

Už od dětství nejlepší přítel Miguela. Společně s Miguelem je spoluvlastníkem školy karate, nedávno dostudoval práva a zatím nabírá zkušenosti jako asistent v jedné právnické firmě. Andrés je na rozdíl od Miguela velmi přelétavý. Vystřídal už spousty žen, ale byly to pouze krátké flirty. Jedna žena však v jeho srdci zůstala. Žena, která mu jako jediná zlomila srdce, a na kterou ani po všech svých flirtech nezapomněl. Tou ženou byla Miguelova sestra Fabiola.

 

 

Daniela Alvarado es Jazmín Valdéz

Služebná v domě Santanderových a nejlepší kamarádka Samanthy. Ráda by Samanthě více pomáhala v tom, aby jí Adrian a jeho rodina tolik neubližovali, ale nemůže si dovolit svou práci ztratit, protože část výplaty posílá své nemocné matce. Jazmín je stále usměvavá a má pořád dobrou náladu. Za svým úsměvem však skrývá bolest nad rodinnou tragédii, která ovlivnila celý její život.

 

 

Marlene De Andrade es Leticia Abreu de Santander

Starší sestra Kariny a zároveň její nejlepší přítelkyně. Na rozdíl od své sestry se dostala do rodiny Santanderových díky sňatku se Sebastianem. Původně si však myslela na Jorgeho, ten ale dal přednost Samanthě a Leticia jí to nemůže zapomenout. Stejně jako Karina má velmi ráda muže a rozhodně nezůstává jen u svého manžela.

 

 

 

Winston Vallenilla es Sebastian Santander Montes

Druhorozený syn Evy. I když na to vzhledem ke své postavě nevypadá, tak je velmi nesmělý a hlavně uzavřený. Bezmezně miluje svou manželku Leticii, a i když ví, že není jediným mužem v jejím životě, nic jí nevyčítá jen proto, aby ji neztratil. Nedokáže si prosadit svůj názor, vždy se podřídí Leticii. Jednou však každému pohár trpělivosti přeteče.

 

 

 

Laura Chimaras es María Elena Santander Montes

Nejmladší dcera Evy a jediná z rodiny Santanderových, která přijala Samanthu. Na střední škole je nejoblíbenější dívkou, všichni z ní mají respekt. Ona toho ráda využívá a společně se svými kamarády ponižuje ty, kteří nejsou z jejich společenské vrstvy. Tímto zvláštním způsobem se snaží vyrovnat se smrtí svého bratra a s problémy, které má se svou matkou. Ve skutečnosti je to velmi citlivá mladá dívka, která potřebuje pomoct najít samu sebe. V tom se jí snaží pomoci její tajný ctitel, se kterým si dopisuje přes internet.

 

Zharick Leon es Fabiola Mendoza

Starší sestra Miguela. Odmala toužila stát se slavnou zpěvačkou a její sen se splnil. Kvůli tomu však ztratila Andrése, svou životní lásku. Andrés nezvládal ten obrovský zájem médií o ni, a tak se Fabiola s těžkým srdcem rozhodla jejich vztah ukončit. Nikdy ale nezapomněla. Přesto, že má vše, co vždycky chtěla, není tak šťastná, jak si představovala.

 

 

 

Lance Dos Ramos es Tomas Otero

Chodí na stejnou školu jako María Elena. Pochází z chudé rodiny, na školu se dostal jen díky stipendiu. Právě on je častým terčem posměchu Maríi Eleny a jejích kamarádů. Tomas však všechny urážky přijímá se vztyčenou hlavou, protože ví, jaká je María Elena ve skutečnosti. Zamiloval se do ní na první pohled a je to právě on, kdo si s ní začal dopisovat a snaží se jí pomáhat otevřít se.

 

 

Vicente Tepedino es Alvaro Luciente

Manažer Fabioly. Byl to on, kdo jí pomohl dostat se tam, kde teď je a nezapomene jí to připomenout pokaždé, když Fabiola váhá, jestli má vůbec s kariérou zpěvačky pokračovat. Považuje ji za svůj majetek a za žádnou cenu nedopustí, aby opustila svou kariéru a hlavně jeho.

 

 

 

Verónica Méndez es Aurora Montes

Neteř Evy. Evin mladší bratr a jeho manželka zemřeli při autonehodě, když bylo Auroře pouhých pár měsíců. Od té doby žije v domě své tety. Aurora byla jediná, která Samanthu po Jorgeho smrti, udržela v domě. Samantha má Auroru ráda jako svoji dceru a protože sama ví, jaké to je vyrůstat bez matky, tak nechtěla, aby Aurora zažila dvakrát to samé.

 

 

 

Nové postavy přicházející v průběhu děje:

Aileen Celeste es Nancy Valdéz

Nancy je sestřenice Jazmín. Po hádce se svým otcem odchází z rodné vesnice do hlavního města, aby si zde našla práci. Za pomoci Jazmín začne pracovat též jako služebná v rodině Santanderových. Na první pohled se jí zalíbí Sebastian a protože ráda koketuje s muži, a navíc když se dozví, jak Leticia se Sebastianem zachází, rozhodne se mu život zpříjemnit. Netuší ale, že sama spadne do své vlastní pasti. Do Sebastiana se opravdu zamiluje.

 

 

Daniela Bascopé es Claudia Otero

Claudia je starší sestra Tomase. Kvůli rodičům šla na vysokou školu, ale odmalička ji to táhlo do světa showbyznysu. Proto se nyní rozhodla školu ukončit a začít si plnit svůj sen. Zúčastní se soutěže SuperStar, kde si jejího talentu všimne nejen Fabiola, ale hlavně Alvaro. A právě díky Claudii v sobě Alvaro objeví i cit, který si ani nemyslel, že v sobě má.

 

 

 

Guillermo Dávila es Gerardo Mendoza

Gerardo je strýc Miguela a Fabioly. Je to starý mládenec, který žije na své haciendě nedaleko Caracasu. Miguel mu velmi důvěřuje, a proto se rozhodne ukrýt se se Samanthou právě na jeho haciendě. Gerardo si Samanthu ihned oblíbí, a pochopí tak, proč se do ní jeho synovec zamiloval. Šťastné chvíle, které si Samantha a Miguel na Gerardově haciendě prožijí, ale vystřídá strach a zoufalství a Gerardo tak bude nucen se po dlouhých letech vrátit do města. Nakonec tam ale možná potká to pravé štěstí, kterému se doposud vyhýbal.

 

Alejandro Mata es Francisco Mendoza & Beatriz Valdez es Matea de Mendoza

Francisco a Matea jsou rodiči Miguela a Fabioly. Po několika letech strávených v zahraničí se vracejí domů, aby opět mohli být se svými dětmi. Jaké to ale pro ně bude nemilé překvapení, když zjistí, že jejich děti nejsou tak šťastné, jak si mysleli. Netušili, že se Fabiola, ač se jí splnil její velký sen, tolik trápí, a že Miguel opustil svou manželku kvůli jiné ženě. A už vůbec netuší, že po všech těch nových informacích se ještě budou muset poprat se strachem o jediného syna.

Astrid Carolina Herrera es Zoe Olivier

Zoe je tajemná osoba, která posílala Victorii anonymní dopisy. Poslední dva roky svého života po Victorii pátrala a nyní se jí postaví tváří v tvář, aby jí připomněla její těžkou minulost, a aby ji upozornila, že chce svým naplánovaným způsobem zpět dvacet let svého života, které strávila její vinou ve vězení.

 

 

 

Manuel Sosa es Ramon Munderey

Ramon je bývalý přítel Nancy. Objeví se pro Leticii ve vhodnou chvíli, čehož Leticia využije k tomu, aby Nancy a Sebastiana rozdělila. A ani se nebude muset tolik namáhat. Ramon jí totiž poskytne o Nancyině minulosti zajímavé informace, díky kterým se Sebastian sám od sebe s Nancy rozejde.

 

 

 

Juan Carlos García es Lorenzo Cazan

Lorenzo je detektiv, kterého si vždy najímala Erika, aby sledoval Miguela. Nyní si ho najme Victoria, aby zjistil, jestli její mladší dcera skutečně žije. Do pátrání se mu ale zcela nečekaně připlete láska, na kterou v posledních letech neměl čas a vlastně ji ani nechtěl.

 

 

 

Paula Bevilacqua es Yoletty Alifa

Yoletty je matka Jesúse. Práce v zahraničí jí skončila, a proto se vrací pro svého syna. Jenže nepočítá s tím, že Andrés, který si Jesúse zamiloval a který už si zvykl na to být otcem a je za to rád, jí ho teď už tak snadno nevrátí.

 

 

 

Carmen Julia Alvarez es Pastora de Valdéz

Pastora je matka Jazmín. Posledních víc jak pět let svého života žije v psychiatrické léčebně, kam byla umístěna potom, co neunesla smrt svého manžela a syna. Nyní se však její stav začne zlepšovat, a to i díky tomu, že svou dceru uvidí po dlouhých letech opravdu šťastnou.

 

 

 

Manuel Salazar es Luis Adrian Marrero

Luis Adrian je velká láska Evy a skutečný otec Adriana. Když se s ním Eva opět setká, znovu zcela propadne lásce, kterou k němu nikdy nepřestala cítit. Jenže velmi brzy přijde na to, že Luis Adrian není ani trochu takový, jaký si ho celý život idealizovala, ale ještě horší pro ni bude zjištění, jak moc se Adrian svému otci podobá.

 

 

 

Dad Dáger es Rosario de Marrero

Rosario je manželka Luise Adriana. Domnívala se, že Luis Adrian je ten pravý a věřila mu každé jeho krásné slovo. Až příliš pozdě zjistila, jaký je Luis Adrian ve skutečnosti majetnický a krutý muž. V manželství s ním žije v neustálem strachu o svůj život. Když pozná Adriana, bude Samanthu varovat, aby neudělala stejnou chybu jako ona.

 

 

Flashback:

Andrés Suárez es Jorge Santander Montes

Třetí syn Evy. Jakmile spatřil Samanthu, byla to láska na první pohled. I když s tím jeho rodina nesouhlasila, nedbal na jejich názor a Samanthu si vzal. Po roce šťastného manželství byl však zabit při přepadení.

 

 

 

Abril Schreiber es Julia Yépez

(tato postava nemá popis)

 

 

 

 

Miguel Augusto Rodríguez es Danilo Itriaga

(tato postava nemá popis)

 

 

 

 

Juliet Lima es Zoe Olivier

(tato postava nemá popis)