POSTAVY | DÍLY | GALERIE | GRAFIKA | VIDEA | HUDBA

Originální název: La Voz del Corazón
Český název: Hlas srdce
Autorka: Pandorita
Počet dílů: 100
Rok výroby: od 2012 do 2019
Ústřední píseň: Fanny Lu – Amor sincero

OBSAZENÍ:

Paola Rey – Lorena Guellar de Reyes
Juan Alfonso Baptista – Lucas Moreno
Marianela González – Paloma Fuentes Rivera
Hugo Vasquez – Gonzalo Reyes
Natasha Klauss – Silvia Hidalgo
Michel Brown – Juan Sevilla
Juliet Lima – Diosmary Fuentes Rivera
Eduardo Orozco – Fernando Alcántara
Gioia Arismendi – Emília Fuentes Rivera
Samuel González – Nicolas Colorado
Luis Gerardo Núñez – Alberto Fuentes
Elluz Peraza – Camila Rivera de Fuentes
Kristine Lilley – Violeta de Hidalgo
Javier Vidal – Marcelo Alcántara
Hilda Abrahamz – Omaira Moreno
Dora Mazzone – Nadia de Quintana
Nestor Bravo – Raul Alcántara
Ana Lucía Domínguez – Penelope Quintana de Sevilla
Miriam Abreu – Anita Perdomo
Sebastian Boscán – Freddy Taurel
Yoletty Cabrera – Helena Rivera
Michelle Nasseff – Berenice Fuentes Rivera
Cynthia Cabrera – Linda Sevilla Hidalgo
###
Juan Carlos Alarcón – Winston Gil
Javier Gomez – Pedro Guellar
Luciano D´Alessandro – Eduardo Guellar
Aileen Celeste – Mariela Batista Colorado
Danna García – Deborah Vallenilla Moreno
Carlos Guillermo Haydón – Tadeo Vallejo
Eliana Lopez – Nina Fernandéz
Gaby Espino – Troian „Sol“ Cepeda
Juan Pablo Raba – Joaquín Salas

PŘÍBĚH:

Lorena Guellar (Paola Rey) se v šestnácti letech bláznivě zamilovala do svého o dva roky staršího spolužáka Lucase Morena (Juan Alfonso Baptista). Tato první láska však Loreně způsobila mnoho bolesti. Lorena otěhotněla, ale v Lucasovi oporu nenašla. Poslal jí na potrat a poté ho už nikdy neviděla. Jeho odmítnutí ji trápilo, ale přesto věřila, že alespoň ve své rodině najde pochopení. Bohužel to tak nebylo. Její matka jí také poslala na potrat a její otec se ani nikdy nedozvěděl, že byla těhotná. Lorena byla velmi zoufalá a po dlouhém rozmýšlení se přece jen rozhodla na potrat jít. Když už ale k tomu mělo dojít, najednou to nedokázala udělat. Své matce řekla, že na potratu byla a poté odjela dostudovat školu do Caracasu. Škola ale byla jen záminka. Loreně se po osmi měsících narodila dcera. Věděla však, že nemůže vychovávat dítě sama, protože i ona sama byla ještě dítětem, a tak svou dceru dala k adopci. Od té doby uběhlo již čtrnáct let a Lorena je nyní šťastně vdaná a odhodlaná svou dceru najít. Jak se ale Lorena zachová, když se jí zničehonic do života znovu připlete Lucas? Přetrvá nenávist, kterou k němu už čtrnáct let cítí, nebo se v ní znovu probudí láska?

Paloma Fuentes a Gonzalo Reyes (Marianela González a Hugo Vasquez) spolu v dětství kamarádili. Jejich rodiče dokonce plánovali, že by bylo skvělé, kdyby se ti dva jednoho dne vzali. Když ale bylo Palomě deset a Gonzalovi třináct let, Gonzalo se se svými rodiči musel odstěhovat do Bogoty. Znovu se setkávají až po sedmnácti letech, kdy začne Gonzalo pracovat v časopise Palomina otce. I když v dětství byli nerozluční přátelé, nyní se nemůžou vystát. Částečnou roli v tom hraje Palomina rozmazlenost, ale ten hlavní důvod je žárlivost na jejich partnery. Paloma je totiž snoubenkou Lucase a Gonzalo je manžel Loreny. Neustále se dohadují a obviňují partnera toho druhého, že pronásleduje jejich partnera. Jak dlouho bude trvat jejich vzájemná nenávist? A je to vůbec nenávist? Co když je to jen náplast k zakrytí těch pravých citů?

Osudy těchto čtyř hrdinů se budou neustále prolínat a budou si muset projít mnoha těžkými zkouškami než dojdou svého štěstí a lásky. Ale jaká láska to bude? Čemu dají přednost? Rozumu? Anebo poslechnou hlas svého srdce?