Paola Rey es Lorena Guellar de Reyes

Lorena musela v pouhých šestnácti letech učinit rozhodnutí, které ovlivnilo její celý další život. Naivně se zamilovala a zůstala těhotná. Pochopení nenašla ani ve své rodině, natož v otci dítěte. Po dlouhém rozmýšlení se rozhodla jít na potrat, ke kterému ale nakonec nedošlo. Porodila dceru, ale protože věděla, že by se o ni nedokázala postarat, dala ji k adopci. Od té doby uběhlo čtrnáct let. Lorena je nyní štastně vdaná a spolu se svým manželem, který jako jediný zná pravdu, se snaží svou dceru najít. Lorena ale nepočítá s tím, že se v jejím životě znovu objeví otec její dcery.Juan Alfonso Baptista es Lucas Moreno

Lucas platil na střední škole za největšího svůdce. Mezi jednu jeho “oběť” patřila i Lorena, kterou odkopl ihned, jakmile se dozvěděl o jejím těhotenství. Tehdy se ani nepozastavil nad tím, jak musí Lorena trpět. Teprve až po tragické smrti jeho rodičů začal měnit svůj pohled na svět. Nyní je z něho slušný a galantní muž a není dne, aby si nevzpomněl na Lorenu a na to, jak moc jí ublížil. Lucas pracuje jako redaktor v časopise VERDAD, který patří otci jeho snoubenky a kde se také znovu setká s Lorenou.
Marianela González es Paloma Fuentes Rivera

Paloma je nejstarší dcera Alberta a Camily Fuentesových. Byla dlouho vytouženým dítětem, a proto ji její rodiče náležitě rozmazlili. I ve svých sedmadvaceti letech se dokáže vztekat a některé věci si doslova vydupat jako malé dítě. Je zasnoubená s Lucasem. Tvrdí, že ho miluje, ale ve skutečnosti je pro ni jen další její hračka. Co je to opravdová láska a co je hlavním smyslem života si Paloma začne uvědomovat ve chvíli, kdy se bude muset smířit se ztrátou jedné milované osoby.
Hugo Vasquez es Gonzalo Reyes

Gonzalo je manžel Loreny. Seznámili se v Bogotě před sedmi lety a po dvou letech chození se vzali. Lorena mu řekla celou pravdu o své minulosti a Gonzalo se jí snaží pomáhat, jak jen může. Nyní se oba vracejí do Caracasu, protože Gonzalo získal místo redaktora v časopise VERDAD, kde se také Gonzalo setká se svou kamarádkou z dětství, Palomou. Ačkoliv byli v dětství nerozluční přátelé, nyní si nemůžou přijít na jméno. Hádky, především kvůli jejich partnerům, budou u nich na denním pořádku.
Natasha Klauss es Silvia Hidalgo

Silvia je další redaktorkou v časopise VERDAD. Má za sebou velmi těžký rok, kdy se u soudu přetahovala se svým, dnes už bývalým, manželem o jejich sedmiletou dceru. Do péče ji nakonec dostala Silvia a obě se přestěhovaly ke Silviině matce. Pro Silvii je teď na prvním místě její dcera, a proto se nechce ukvapeně hrnout do dalšího vztahu, i když o nabídky nemá nouzi.

Michel Brown es Juan Sevilla

Juan je slavný caracaský herec. Kvůli své známe tváři má velmi mnoho fanynek a jedna z nich způsobila i jeho rozvod se Silvií. Velmi ho trápí, že svou dceru vídá tak málo, ale když přijde okamžik, kdy si musí vybrat mezi tím být se svou dceru nebo být v práci, tak vždy zvítězí práce. Svou popularitu si totiž velmi užívá.

Juliet Lima es Diosmary Fuentes Rivera

Diosmary je druhá dcera Alberta a Camily Fuentesových. Od střední školy chodí s Fernandem, ale cítí se v tom vztahu přiškrcená. Nudí jí jejich každodenní stereotyp, a proto by ráda zažila nějaké vzrušení. Ráda chodí na diskotéky, kde jednoho dne potká mladíka, se kterým prožije vášnivou noc, ale nakonec se oba domluví, že na to zapomenou a opět vplují do svého normálního života. Osud je ale velmi brzy znovu spojí.
Eduardo Orozco es Fernando Alcántara

Fernando také pracuje v časopise VERDAD jako redaktor. Svou práci miluje, stejně jako svou dívku Diosmary. Cítí však, že se mu Diosmary vzdaluje, a tak dělá všechno možné, aby si jí znovu naklonil. Velmi často proto chodí za její mladší sestrou Emílií a radí se s ní, jak na Diosmary zapůsobit. Je tak zaslepený tím, že chce dosáhnout toho, aby ho Diosmary milovala jako kdysi, že nevidí, že tu, která ho skutečně miluje, má stále vedle sebe.
Gioia Arismendi es Emília Fuentes Rivera

Emília je třetí dcera Alberta a Camily Fuentesových. Na rozdíl od svých starších sester, které jsou rády středem pozornosti, Emília se straní okolí a svůj čas nejraději tráví ve svém pokoji čtením knih. Její rodiče její osamělost trápí, a proto zařídili, aby v rodinném časopise pracovala jako otcova asistentka, aby se vůbec dostala mezi lidi. Emília je už velmi dlouho zamilovaná do Fernanda, ale protože on miluje její sestru, bojí se mu se svými city svěřit.
Samuel González es Nicolas Colorado

Nicolas je mladík, se kterým Diosmary prožije vášnivou noc. Oba se sice domluví, že to bylo jen jednou a že už se nikdy neuvidí, ale osud je znovu spojí dřív, než by si pomysleli. Nicolas totiž nastoupí do časopisu VERDAD jako stážista. Až tam se s Diosmary začnou opravdu poznávat a hlavně sbližovat.


Luis Gerardo Núñez es Alberto Fuentes

Alberto je otec Palomy, Diosmary, Emílie a Berenice. Je majitelem časopisu VERDAD, který se snaží vést v přátelském prostředí a většinu svých zaměstnanců považuje za svou druhou rodinu. Jak už napovídá název jeho časopisu, Alberto se vždy ohání pravdou. Nikdo ale nemá tušení, že Alberto skrývá jedno tajemství, které po vyplutí na povrch zničí jeho poklidnou rodinnou idylku.

Elluz Peraza es Camila Rivera de Fuentes

Camila je manželka Alberta a matka Palomy, Diosmary, Emílie a Berenice. Je ředitelkou jednoho dětského domova, kde se před čtrnácti lety zamilovala do pár dní staré holčičky a kterou nakonec s Albertem adoptovali. Camila má milujícího manžela, čtyři krásné dcery a myslí si, že její štěstí nemůže nic zničit. Proto pro ni bude velmi bolestné, až se dozví o Albertově tajemství.

Kristine Lilley es Violeta de Hidalgo

Violeta je matka Silvie. Jakmile se dozvěděla, že její zeť podvádí její dceru, neváhala ani vteřinu a sama své dceři a vnučce zabalila jejich věci a nastěhovala si je k sobě. Nechtěla, aby Silvia věřila Juanovým planým slibům, že už se to víckrát nestane, když ona sama s nevěrou měla zkušenosti a věděla, že když se to stalo jednou, tak se to stane i podruhé.

Javier Vidal es Marcelo Alcántara

Marcelo je rodinný přítel Fuentesových. V mládí usiloval o Camilu, ale ta dala přednost Albertovi. Marcelo se s tím jen těžko smiřoval, ale přesto začal žít plnohodnotný život. Oženil se a jeho žena mu porodila dva syny, Fernanda a Raula. Dnes je z něho vdovec, který ani po dlouhých letech na Camilu nezapomněl. Když bude Camilino manželství s Albertem procházet krizí, bude to Marcelo, který jí podá pomocnou ruku.
Hilda Abrahamz es Omaira Moreno

Omaira je teta Lucase. Je nejlepší kamarádkou Camily a byla to právě ona, kdo dal Lucase dohromady s Palomou. I když už je víc jak deset let rozvedená a další vztahy jí nevyšly, netrápí se a svůj život bere s humorem. Má jednu dceru, která nyní žije u svého otce v Los Angeles, kde také studuje vysokou školu. Lucas jí proto často navštěvuje, protože ví, že se jí stýská.

Dora Mazzone es Nadia de Quintana

Nadia je matka Penelope. Vychovávala svou dceru v tom, že si zaslouží jen to nejlepší a musí si za tím jít, i kdyby kvůli tomu měla ublížit někomu jinému. Proto byla na Penelope náležitě pyšná, když se jí podařilo zničit manželství Silvie a Juana. I ona sama tak díky tomu získala jisté výhody.


Nestor Bravo es Raul Alcántara

Raul je mladší syn Marcela a stejně jako jeho starší bratr Fernando pracuje v časopise VERDAD. Raul tam ale pracuje jako fotograf. Vždy se mu líbila Silvia a po jejím rozvodu jí nadbíhá stále častěji. Velmi ji obdivuje za to, že ten těžký rozvod zvládla s vztyčenou hlavou a byl by rád, kdyby mu dala šanci, aby jí mohl dokázat, že ne všichni muži jsou stejní.

Ana Lucía Domínguez es Penelope Quintana de Sevilla

Penelope je ta, které se podařilo zničit manželství Silvie a Juana. Nesvedla Juana ani tak proto, že by ho milovala, ale hlavně kvůli jeho postavení a majetku. Nakonec se jí i podařilo, aby si ji Juan vzal. Zatím se jí ale nepodařilo zpřetrhat vazby, které stále Juana vážou k Silvii. Penelope nechce, aby se Juan stýkal se svou dcerou, protože se tak někdy nevyhne ani Silvii a toho se Penelope bojí. Bojí se, že Juan Silvii stále miluje.
Miriam Abreu es Anita Perdomo

Anita se tváří jako nejlepší kamarádka Diosmary, ale pravda je, že Diosmary nenávidí. Vždy jí všechno záviděla. Její krásu, bohatství i dokonalého snoubence. Když se jí Diosmary svěří, že se nejspíš zamilovala do Nicolase, začne s ním Anita schválně chodit, aby alespoň nějak Diosmary ublížila.


Sebastian Boscán es Freddy Taurel

Freddy je gay. Vlastní butik s módním oblečení, kde prodává i své vlastní modely. Nejčastěji navrhuje šaty pro svoji nejlepší kamarádku Palomu, se kterou chodí především na nákupy a při šálku kávy probírají své problémy s muži.


Yoletty Cabrera es Helena Rivera

Helena je mladší sestra Camily. Nikdy neměla štěstí na lásku. I když jde od jednoho vztahu k druhému, nikdy nepotkala toho pana pravého, kterého by si vzala a se kterým by založila rodinu. Má ale své čtyři neteře, které miluje tak, jako by to byly její dcery. Je jejich důvěrnicí, oporou a jako jediná zná jejich tajemství, které pečlivě chrání.

Michelle Nasseff es Berenice Fuentes Rivera

Berenice je adoptovaná dcera Alberta a Camily, ale jejími skutečnými rodiči jsou Lorena a Lucas. Berenice zatím neví, že je adoptovaná, a tak se zabývá pouze typickými problémy čtrnáctileté dívky.Cynthia Cabrera es Linda Sevilla Hidalgo

Linda je dcera Silvie a Juana. Je jí sedm let a chodí do první třídy. Trápí ji, že svého otce vídá tak málo, ale víc jí trápí to, že čas s ním musí trávit i s jeho novou manželkou Penelope, kterou nemá ráda.


POSTAVY, VSTUPUJÍCÍ V PRŮBĚHU DO DĚJE (SPOILER):

Juan Carlos Alarcon es Winston Gil

Winston se náhodně setkává s Emílií a na první pohled se do ní zamiluje. Začne o ni usilovat, ale brzy pochopí, že Emíliiny city patří někomu jinému. I tak se ale stane jejím přítelem a důvěrníkem, který jí pomůže v nejtěžších chvílích jejího života.


Javier Gomez es Pedro Guellar

Pedro je otec Loreny. Potom, co se dozví o její minulosti a potom, co nastanou její problémy s Gonzalem se rozhodne přestěhovat do Caracasu, aby jí byl nablízku a mohl jí pomáhat. Přitom se ale také po dlouhých letech nečekaně setká se svou životní láskou.


Luciano D´Alessandro es Eduardo Guellar

Eduardo je syn Pedra a starší bratr Loreny. Posledních několik let svého života strávil cestováním po světě a nyní se vrací do Caracasu, aby si tu našel stálou práci. Vede hodně nezávazný život, což mu plně vyhovuje. Nechce se ženit, ani mít děti. První, koho po návratu potká, je jeho spolužačka ze střední školy Penelope, která ho úplně poblázní a stane se jejím milencem.

Aileen Celeste es Mariela Batista Colorado

Mariela je sestřenice Nicolase. Před třemi lety pracovala v časopise Verdad jako Albertova asistentka. Bylo to právě v období, kdy Alberto s Camilou procházeli krizí, a po jedné společně strávené noci Mariela zjistila, že je těhotná. Rozhodla se dítě si nechat a narodil se jí syn. S Albertem se domluvili, že jejich tajemství nikdy nevyjde najevo, ovšem poslední dobou Marielu stojí značné úsilí být svobodnou matkou.
Danna García es Deborah Vallenilla Moreno

Deborah je dcera Omairy. Po několika letech strávených v New Yorku u svého otce se vrací do Caracasu. V New Yorku vystudovala scénáristiku, napsala svůj první scénář a ten byl v Caracasu vybrán pro natočení telenovely. Při natáčení se seznámí i s představitelem hlavního hrdiny, Juanem, ale do oka si rozhodně nepadnou.

Carlos Guillermo Haydón es Tadeo Vallejo

Tadeo je bývalý Fernandův spolužák z vysoké a už několik měsíců pracuje v časopise VERDAD jako redaktor. Na první pohled ho zaujala Paloma a celou dobu ji vytrvale uhání. Paloma ho ovšem stále odmítá, a on přesto trpělivě vyčkává. Ale i jeho pohár trpělivosti jednou přeteče.


Eliana Lopez es Nina Fernandéz

Nina je rehabilitační sestra, která dostane do péče Silvii. V nemocnici se také znovu setká se svým bývalým přítelem Winstonem. Před deseti lety ho bez jediného slůvka vysvětlení ze dne na den opustila. U obou se postupně začnou probírat staré city, ale ještě předtím bude Nina nucena Winstonovi sdělit krutou pravdu o tom, proč ho vlastně opustila.

Gaby Espino es Troian „Sol“ Cepeda

Troian, které přátelé neřeknou jinak než Sol, si už několik měsíců prochází noční můrou. Muž, o kterém se domnívala, že je ten pravý, ji opustil kvůli jiné a navíc jí podvodem zanechal dluhy, které ona teď musí splácet. A aby toho na ni nebylo málo, ze stresu přišla i o dítě, které s ním čekala. Znenadání jí do života vstoupí Lucas, který se rozhodne jí v její nesnadné situaci pomoct. Anebo to bude naopak a pomůže spíše ona jemu?
Juan Pablo Raba es Joaquín Salas

Joaquín byl kdysi součástí jedné Loreniny životní etapy, na kterou nikdy nebyla pyšná a o které se domnívala, že je již uzavřená. Nyní se ale po letech Joaquín nečekaně objeví a k Lorenině nelibosti nebude chtít jen tak odejít. Navíc si Lorena moc dobře uvědomuje, že jeho návrat může zcela ovlivnit nejen její přítomnost, ale i budoucnost.