Marianela González es Cristina De La Cruz Valverde

Cristina, 28 let, byla již odmalička velmi svéhlavá, přímá a spontánní, což se nikdy neslučovalo s chodem její velké rodiny. Vždy na rovinu říkala, co si myslí a nikdy si nenechala od nikoho nic diktovat. Vždy dělala to, co sama chtěla. Proto si například prosadila studium umění v Paříži, i když měla původně studovat doma v Barceloně stejně jako všichni členové rodiny. A právě i několikaletý pobyt v Paříži ji jen utvrdil v jejím přesvědčení, že si o svém životě bude rozhodovat sama a že smyslem jejího života nemusí být vdát se a mít kupu dětí. Jenže přesvědčení je jedna věc a realita druhá. S čím nikdy nepočítala a čemu nikdy nevěřila, byla láska. Co s ní udělá ta opravdová životní láska a co její následná ztráta?

Hugo Vasquez es Ricardo Ortega Hernández

Ricardo, 32 let, je policista, žijící v městě Manacor, který je součástí ostrova Mallorca. Žije zde spolu se svou matkou a dvěma mladšími bratry. Po smrti svého otce se stal hlavou rodiny a snaží se, aby se všichni měli, co nejlépe. Jeho rodina a nejbližší přátelé jsou pro něj na prvním místě, a i když je to velmi pohledný muž, na lásku mu moc nezbývá čas. I když, jak sám přiznává, zamilovat se ani nechce, protože i po dlouhých letech nezapomněl na svou bývalou přítelkyni a na bolest, kterou mu způsobila. To ale ještě netuší, co se stane, když mu do života doslova jako hurikán, vtrhne Cristina.Rafael Amaya es Octavio Salazar

Octavio, 34 let, je vlivný obchodník s nemovitostmi. Mezi ženami je velmi žádaný nejen pro své bohatství, ale i pro svůj vzhled. Ačkoliv na první pohled může působit jako anděl, nikdo netuší, jakého v sobě skrývá ďábla. Byla mu diagnostikována sexuální porucha, která způsobuje neovladatelný chtíč po ženách. Svou potřebu ukojí kdykoliv a kdekoliv, ať už je to pro ženu dobrovolné nebo ne. Díky svému vlivu a financím zachrání rodinnou firmu De La Cruzových před krachem. A jako svou odměnu si vybere Cristinu.


###

Mirela Mendoza es Jennifer Alonso

Jennifer, 30 let, je bývalá přítelkyně Ricarda. Před deseti lety se zúčastnila soutěže krásy, kterou vyhrála. Díky tomu se jí otevřely dveře do světa modelingu, po čemž už od dětství snila. Neváhala kvůli tomu opustit svou rodinu, ale hlavně také Ricarda. Zatímco pro něj to byla tehdy velká láska, ji netrápilo, že ho nechala stát u oltáře. Nyní se pracovně vrací do svého rodného města a po opětovném setkání s Ricardem se ho bude snažit získat zpět.
Geraldine Bazán es Regina Lozada

Regina, 32 let, nastoupí jako sekretářka do Octaviovy firmy. Už ale během pohovoru zjistí, že nabídka této práce obnáší i jisté vedlejší služby. Kromě sekretářky se stane i Octaviovou milenkou, která mu vyhoví kdykoliv si bude přát. Jen Octavio nebude tušit, že to Regina nedělá z nějakých sympatií k němu, ale aby se mu jednoho dne mohla pomstít. Aby jednoho dne zažil, co to znamená trpět.

Carlos Guillermo Haydón es Guillermo De La Cruz Valverde

Guillermo, 34 let, je starší bratr Cristiny. Pracuje v rodinné firmě a aby se měl, co nejlépe, donáší své babičce vše o jednotlivých členech rodiny. Díky tomu má zaručený stabilní přísun peněz a zároveň se jeho babička tolik nezajímá, co její nejoblíbenější vnuk dělá. Vždy udělal přesně to, co chtěla, a tak si vysloužil její plnou důvěru. Například odmala pomáhal umravňovat své tři mladší sestry a v dospělosti si vzal ženu, kterou mu babička vybrala. O lásce ke své ženě ale nemůže být žádná řeč. Naopak je mu odporná, a tak se v jeho posteli střídá jedna milenka za druhou.Gaby Espino es Emma „Nicolette“ Ramos

Emma, 31 let, je velmi slavná modelka vystupují pod pseudonymem „Nicolette“. Měla velmi podobný osud stejně jako její nejlepší kamarádka Jennifer. Spolu s ní stráví pracovně několik týdnů v jejím rodném městě. Jednoho dne se tu stane svědkem vraždy jejich manažera, a aby ji policie uchránila před nebezpečím, jeden z policistů se stane jejím osobním strážcem. Jenže kvůli její komplikované a rozmazlené povaze bude mít dost, co dělat, aby ji nezabil on sám.
Juan Alfonso Baptista es Mauricio Maldonado

Mauricio, 32 let, je od dětství nejlepší kamarád Ricarda. I on pracuje u policie, ale na rozdíl od Ricarda, který věří na tu opravdovou lásku na celý život a čeká na ni, Mauricio je v tomto ohledu větší realista. Je si vědom svého vzhledu, a tak si svůj život v obležení žen náramně užívá. Ve chvíli, kdy ale dostane příkaz chránit Emmu a střežit ji 24 hodin denně, zjistí, že nejen že všechny ženy z něj hned neomdlí, ale že právě tu jedinou, která o něm nechce ani slyšet, by o to víc chtěl.
Nestor Bravo es Pablo Ortega Hernández

Pablo, 27 let, je mladší bratr Ricarda. Po letních prázdninách ho čeká poslední rok studia na lékařské fakultě v oboru pediatrie. Nyní brigádničí jako barman v místním klubu, kde se také setká s Ashley, s jednou praštěnou, bláznivou holkou, která ho naprosto okouzlí. Zamilují se do sebe, ale jejich láska přesto nedojde naplnění. A nejvíc Pabla bude trápit to, že se vlastně nedozví pravý důvod.

Aileen Celeste es Simona De La Cruz Valverde

Simona, 27 let, je mladší sestra Guillerma a Cristiny. Čerstvě vystudovala práva a nemůže se dočkat až dostane svůj první opravdový případ. Kromě toho je už také čtyři roky šťastně zadaná a plánuje si růžovou budoucnost. Ta se jí ale zkomplikuje případem, který se jí dostane do rukou. Případ nebude složitý jen druhem obvinění, ale především kvůli tomu, že se do svého klienta zamiluje. 

Luciano D´Alessandro es Julian Cáceres

Julian, 31 let, sedí už osm let ve vězení za vraždu, kterou nespáchal. Má dva mladší sourozence, kteří nikdy nad jeho nevinou nepochybovali. Díky jeho mladšímu bratrovi se jeho případ znovu otevře a jeho advokátkou se stane Simona. Julian je zpočátku velmi skeptický. Nevěří, že by mu taková mladá nezkušená žena mohla pomoci, ale čím více spolu stráví času, objeví nejen její schopnosti, ale i něco mnohem cennějšího.
Christina Dieckmann es Martina De La Cruz Valverde

Martina, 30 let, je mladší sestra Guillerma a starší sestra Cristiny a Simony. Ačkoliv také patří do velké rodiny De La Cruzových, už devět let žije v domě své tety. Před devíti lety totiž otěhotněla a odmítla říct, kdo je otcem jejího syna a také si odmítla vzít muže, kterého jí vybrala její babička, aby předešla hanbě. Martina tak žije sama, jen se svým synem, zatracena velkou částí své rodiny, ale přesto neuvěřitelně šťastná. Může totiž poprvé v životě volně dýchat.
Mauricio Henao es Jess Cáceres

Jess, 26 let, je mladší bratr Juliana. Vystudoval policejní akademii a díky svým schopnostem dokázal zařídit znovuotevření případu svého bratra. Kromě snahy dostat bratra z vězení, se plně věnuje své práci, a ještě se stará o jejich mladší sestru. Je to velmi veselý a zábavný mladík, který při všech svých starostech potká i životní lásku. Ale bude to mít hodně těžké. Zprvu bude muset bojovat s ní samotnou a později ho čeká boj i s její rodinou, pro kterou nebude dost dobrý.
William Levy es Alex Ramos

Alex, 29 let, je mladší bratr Emmy. Od dětství exceloval v matematice, a i když jeho rodina neměla moc peněz, díky různým stipendiím mohl studovat na těch nejprestižnějších školách. Nyní, po návratu do Barcelony, nastupuje jako profesor matematiky na místní univerzitu. Mezi studentkami způsobí svým vzhledem obrovský rozruch a nejedna z nich se ho bude snažit svést nejen kvůli lepší známce.

Ximena Navarrete es Andromeda „Andy“ Costas De La Cruz

Andromeda, 24 let, nebo také „Andy“ je další z vnuček Juany. Ačkoliv je velmi krásná, na druhou stranu je velmi uzavřená a tajemná. Je taková od svých šesti let, kdy začala trpět psychickými problémy a jen ona ví, co je jejich příčinou. Tehdy byla totiž svědkem toho, jak její babička zabila nějakou ženu. Řekla o tom svému otci, který byl ale hned následující den za záhadných okolností nalezen mrtev. Klade si to za vinu, a proto to hrozivé tajemství v sobě celá ta dlouhá léta dusí.
Maite Perroni es Leticia „Lety“ De La Cruz Calderón

Leticia, 26 let, které nikdo neřekne jinak než „Lety“ je také Juanina vnučka. Má staršího a mladšího bratra, a tak pro svého otce je jedinou princeznou, kterou si o to víc hýčkal a rozmazloval. Studuje na univerzitě, ale všichni, včetně profesorů vědí, že její studium je jen takové naoko, že žádnou zkoušku by neudělala bez úplatků svého otce. Je si toho vědoma a nijak ji to netrápí. Problém pro ni ale nastane ve chvíli, kdy jeden z profesorů bude požadovat, aby vše bylo vůči ostatním studentům spravedlivé.
Raquel Yánez es Ashley Palacios Briceño

Ashley, 26 let, je nejlepší kamarádka Cristiny. Ačkoliv je Ashley dcerou služebné a zahradníka, nikdy nikdo jejich přátelství nedokázal zničit. Naopak ji Cristina vždy brala jako svou další sestru. A i proto si Ashley váží Cristiny o to víc. Obě dvě jsou stejně praštěné a bláznivé, ale bohužel pro Ashley je to jen určitá forma přetvářky. Za tou veselou stránkou skrývá tajemství, které jí brání být doopravdy šťastná.

Ricardo Alamo es Rafael De La Cruz Calderón

Rafael, 38 let, jako nejstarší Juanin vnuk byl od dětství vychováván a vzděláván pro převzetí rodinné firmy. Nejen proto strávil posledních devět let v různých zahraničních pobočkách jejich firmy, aby měl dokonalý přehled o všem, co taková firma ve vedoucí pozici požaduje. Druhý důvod, proč strávil tolik let mimo domov, byla láska k ženě, která ale bohužel nikdy nemohla mít šanci. Nyní se vrací domů, aby pomalu přebíral otěže firmy. A ačkoliv je čerstvě zasnoubený, zjišťuje, že ani po tolika letech jeho láska k jiné ženě nevyprchala.Juan Carlos Alarcon es Sergio De La Cruz Alonso

Sergio, 36 let, je po Rafaelovi druhý nejstarší vnuk, pracující taktéž v rodinné firmě. Vždy byl velký flegmatik a jednání jeho babičky ho tak nějak nechávalo chladným. Před dvěma lety se oženil, přesně podle přání své babičky, a ani to mu nijak nevadilo. Se svou budoucí ženou se totiž domluvili, že jejich manželství bude jen naoko a že si každý bude moct dělat, co chce. Ovšem co nepředpokládá je, že se do své manželky nakonec opravdu zamiluje. 
Chantal Baudaux es Jimena Guerrero de De La Cruz

Jimena, 29 let, je manželka Sergia. Ona i její starší sestra pocházejí z vlivné rodiny a obě byly od dětství zaslíbeny někomu z rodiny De La Cruzových. Se Sergiem vzájemnými sympatiemi nikdy neoplývali, a tak své manželství berou jen jako nucený obchod. Mnohem větší zájem Jimena měla vždy o manžela své sestry a Sergiova bratrance Guillerma. Je jeho občasnou milenkou a vlastně je takto spokojená. Jenže události, které rodinu De La Cruzových, budou postupně zasahovat, změní vše.
Yul Burkle es Jaime Ortega Navarro

Jaime, 34 let, je Ricardův bratranec a také policista. Pracuje ovšem v Barceloně a sám vychovává svou osmiletou dceru. Jeho manželka byla vážně nemocná a při porodu dcery zemřela. A ani po dlouhých letech se s tím nevyrovnal. Nevěří, že by se ještě někdy mohl zamilovat, ale jedna běžná silniční kontrola zapříčiní, že se mu život obrátí vzhůru nohama a on znovu začne v lásku věřit. Ale nebude to mít ani trochu jednoduché.
Ambar Díaz es Belén Guerrero de De La Cruz

Belén, 31 let, je starší sestra Jimeny a manželka Guillerma. Od začátku věděla, že si ji Guillermo bere jen na přání své babičky, ale Belén byla i tak šťastná, protože do něj byla už dlouho předtím zamilovaná a věřila, že i on se zamiluje do ní. Ale až během soužití s ním si začala sundávat růžové brýle, za kterými ho viděla. Nyní jsou tři roky manželé a ona je většinu času sama s jejich dvouletou dcerou. Guillermo ji odmítá, protože po porodu ztloustla a jeho ponižující poznámky jí velmi ubližují.
Victor Drija es Gabriel De La Cruz Calderón

Gabriel, 25 let, je mladší bratr Rafaela a Lety. I on studuje na univerzitě marketing a zároveň vypomáhá v rodinné firmě, ale jeho tajným snem je dát se na profesionální dráhu tanečníka. O svém snu ale musí zarytě mlčet, a stejně tak i o tom, že vystupuje v jedné taneční skupině. A není to jediná věc, o které nikomu nesmí říct. Po návratu Rafaela zjišťuje, že si jeho bratr chce vzít jeho lásku z dětství. 

Roberto Messuti es Efraín Altamirano

Efraín, 37 let, je bývalý švagr jedné z Juaniných dcer. Po smrti svého staršího bratra zůstal žít v domě De La Cruzových, ale i začal pracovat v rodinné firmě. Juana ho považuje za svého dalšího vnuka a má k němu plnou důvěru. Proto byla velmi šťastná, když začal před čtyřmi lety chodit se Simonou. Rád by si ji, co nejdřív vzal, ale kvůli Julianově případu na něj nebude mít teď tolik času.

Scarlet Ortiz es Laura Sandoval

Laura, 33 let, je velmi tajemná žena, která vstoupí do cesty Jaimemu. Ten jí pomůže sehnat ubytování ve stejné čtvrti jako bydlí on se svou dcerou. I když se Laura bude bránit, s oběma se sblíží. Po letech konečně pozná někoho, s kým znovu zažije pocit štěstí. Ale ani to jí nezabrání vzpomínkám na minulost, o které nechce s nikým mluvit a jen ona sama ví, jaké důvody ji k tomu vedou.

Juan Pablo Raba es Marcos Briceño

Marcos, 34 let, pracuje jako šofér v domě De La Cruzových. Žije zde spolu se svým mladším bratrem a tetami. Jejich tety je oba vychovávaly od chvíle, kdy jejich starší sestra záhadně zmizela. Marcos se nikdy nesmířil s tím, že by ho i jeho mladšího bratra jejich matka jen tak opustila a dlouhá léta se snaží zjistit, co se jí stalo a zda vůbec ještě žije.

Natalia Streignard es Andrea Solís de De La Cruz

Andrea, 36 let, je mladá manželka Juanina nejstaršího syna. Do rodiny se přivdala teprve nedávno, ale už tak stihla poplést hlavu nejen svému manželovi, ale i dalším mužům v rodině. Je si vědoma toho, že dokáže muže kolem sebe tahat za nitky tak, jak ona potřebuje a náležitě toho využívá. Vždy dosáhne toho, co si umíní.


Hilda Abrahamz es Tamara Alonso de De La Cruz / Teresa Alonso de Ortega

Tamara/Teresa, 57 let, jsou sestry-dvojčata, které spolu ale už dlouhých čtyřicet let nemluví a ani jedna o druhé nic neví. Tamara ještě před dosáhnutím plnoletosti odešla z domu, aby se pokusila dostat se z bídy a chudoby, která ji velmi ničila. Teresa tehdy zůstala sama s jejich umírající matkou a mladším bratrem. Tamaře se nakonec splnil její sen a podařilo se jí provdat do vlivné rodiny De La Cruzových, i když nikdo z rodiny nechápe, jak to udělala, když pocházela z té nejnižší společenské vrstvy, kterou vždy její tchýně opovrhovala. A aby si své místo v rodině pojistila, porodila svému manželovi syna Sergia. Teresa žije stále v rodném městě spolu se svým manželem, synem a dcerou. Kromě nich dvou spolu vychovali i jeho syna Jaimeho z prvního manželství.

Flavio Caballero es Manuel De La Cruz

Manuel, 58 let, je v pořadí třetí potomek Juany a otec Guillerma, Martiny, Cristiny a Simony. Nikdy nebyl průbojný, a tak si v mládí vzal ženu, kterou mu vybrala jeho matka, i když byl zamilovaný do jiné. Jedinými světlými momenty v jeho životě tak byly a jsou jeho děti. V rodinné firmě má na starosti finance a kvůli jedné své chybě zapříčiní málem bankrot. Ovšem z problémů jeho i celou rodinu zachrání Octavio, který si na oplátku prosadí sňatek s Cristinou. A Manuel nebude mít ani tušení, jak velké neštěstí a utrpení si kvůli němu jeho dcera prožije.Nattalie Cortez es Soledad Briceño

Soledad, 53 let, pracuje celý život pro rodinu De La Cruzových jako služebná. V mládí se naivně zamilovala do muže, který ji ale oklamal a ona s ním zůstala těhotná. Bohužel její dcera zemřela krátce po porodu a ona se z této ztráty nikdy nevzpamatovala. Proto se nikdy znovu nezamilovala, ani neměla další děti. Nyní se věnuje pouze své práci, své neteři a synovcům.

Carlos Cruz es Henry Ortega

Henry, 58 let, je manžel Teresy, která mu pomohla s výchovou jeho syna Jaimeho po úmrtí jeho první manželky. Teresa mu po několika společných letech nakonec porodila ještě dalšího syna a také dceru. Henry byl také mladší bratr Ricardova otce, a tak jako svou povinnost bere i starání se o švagrovou a své tři synovce. Kromě vztahu strýc a synovec, mají s Ricardem vztah i pracovní, protože Henry je vrchním komisařem na místním policejním oddělení.
Margarita Hernández es Esperanza Hernández

Esperanza, 52 let, je sestřenice Ricardovy matky, která žije v jedné čtvrti v Barceloně spolu se svou dcerou. Před lety nabídla přístřeší Jaimemu a jeho malé dceři, protože nedokázal zůstat v domě, ve kterém bydlel se svou manželkou. Esperanza pracuje jako uklízečka, a i když nikdy neměla peněz nazbyt, snažila se, aby její dceři nikdy nic nechybělo.

Kiara es Fatima Valverde de De La Cruz

Fatima, 56 let, je manželka Manuela a matka Guillerma, Martiny, Cristiny a Simony. Je to velmi sebevědomá a dominantní žena, která svého manžela i děti vždy dirigovala tak, jak jí bylo odmalička kladeno na srdce. Už od dětství věděla, koho si jednoho dne vezme a přizpůsobila tomu i své chování a celý svůj život. Nikdy nepoznala lásku, a i proto ji nebyla schopná někomu dát. Ať už svému manželovi nebo svým dětem.
Alejandro Lopez es Roman Ramos

Roman, 44 let, je manžel nejmladší Juaniny dcery a nevlastní bratr Emmy a Alexe. V mládí začínal v nemocnici jakou pouhý ošetřovatel a postupně se vypracoval na uznávaného lékaře. Žije šťastným životem po boku své ženy a dcery. Jediné, co ho trápí je vědomí, že byla jeho žena kdysi vyhozena vlastní matkou z domu jen proto, že se do něj zamilovala. I proto si zvolil povolání, ve kterém dosáhl vysoké prestiže, aby jeho žena své volby nikdy nelitovala.
Felix Loreto es Fabian Palacios

Fabian, 58 let, už od mládí pracuje jako zahradník v domě De La Cruzových, kde také potkal svou životní lásku, matku jeho dcery Ashley. O svou ženu ale musel dlouho usilovat, protože byla tehdy zamilovaná do jiného. Nakonec její lásku přece jen získal. A i přes problémy, které vždy v domě De La Cruzových byli, si žijí šťastným manželským životem.

Victor Mallarino es Adolfo Oviedo

Adolfo, 60 let, je manžel nejstarší Juaniny dcery. Oženil se s ní před pár měsíci a do manželství přivedl i svou dceru. Protože je zdatný obchodník, Juana ho pověřila komunikací s potenciálními sponzory a při jedné takové schůzce se seznámí s Octaviem. A právě on nakonec Octavia doporučí jako člověka, který by mohl rodinnou firmu zachránit před bankrotem.

Belén Marrero es Gretel De La Cruz de Avila

Gretel, 55 let, je pátý potomek Juany. Kromě její druhorozené dcery Andy je matkou dalších třech dětí. Jako jedna z mála Juaniných dětí měla to štěstí, že se vždy zamilovala do muže, kterého jí schválila i její matka. Bohužel ale její štěstí nikdy netrvalo příliš dlouho. Její první dva manželé zemřeli, až teprve třetí manželství jí splnilo představu o dokonalém štěstí. Bohužel i tak nemůže být úplně šťastná, protože nemá všechny své děti u sebe.
Maríalejandra Martín es Milagros Briceño de Palacios

Milagros, 50 let, je manželka Fabiana a mladší sestra Soledad. V domě De La Cruzových pracuje jako kuchařka. Než si v mládí vzala Fabiana, byla hluboce zamilovaná do jiného muže, ale jejich lásce nebylo přáno. Nakonec se dokázala z nešťastné lásky vzpamatovat a z lásky k Fabianovi se jí narodila dcera Ashley. Je dobrou duší celého domu, a proto si k ní skoro všechny Juaniny vnučky chodí pro rady a vlídné slovo.
Norma Matos es Samuela De La Cruz de Oviedo

Samuela, 57 let, je čtvrtý potomek Juany a manželka Adolfa. Dlouhá léta žila po rozvodu sama jen se svým synem. Příliš inteligence jí nebylo dáno, a tak si z ní většina rodiny dělá legraci a ona to pro svou jednoduchost ani nechápe. Vždy se s ní velmi obratně manipulovalo, což vyhovovalo jak její matce, tak i jejím sourozencům. Do svého manžela je velmi naivně zamilovaná a stejně tak naivně vždy opečovávala i svého syna.
Dora Mazzone es Sabrina Hernández de Ortega

Sabrina, 48 let, žije na ostrově Manacor spolu se svými třemi syny. Její manžel zemřel před lety během policejní akce, a tak se bojí nejen o svého nejstaršího syna Ricarda, ale i o své další dva syny, na něž se po manželově smrti velmi upnula. I přes to všechno se snaží být veselá a optimistická jako byla vždy. Se svou švagrovou a nejlepší kamarádkou Teresou vlastní penzión, ve kterém nejen všichni bydlí, ale ubytovávají zde i turisty.
Emma Rabbe es Anastasia De La Cruz de Ramos

Anastasia, 43 let, je šestý a nejmladší potomek Juany. Jako jediná z jejích dětí si odmítla vzít toho, koho jí Juana vybrala a vzala si Romana, svou středoškolskou lásku. Za to byla vyděděna a vyhozena z domu, stejně jako její neteř Martina, které po letech nabídla přístřeší. Romanovi porodila dceru a i po dlouhých letech jsou spolu stále stejně šťastní. Vystudovala pedagogiku a už třetím rokem učí na místní univerzitě španělskou literaturu.
Manuel Salazar es Claudio De La Cruz

Claudio, 60 let, je druhý potomek Juany. V mládí se bláznivě zamiloval do Tamary, a i když věděl, že kvůli jejímu chudému původu mu jeho matka nedovolí, aby si ji vzal, hodlal o ni bojovat za každou cenu. K jeho velkému překvapení to ale nakonec byla jeho matka, kdo mu přímo poradil, aby si Tamaru vzal. Po důvodu, proč jeho matka změnila svůj názor, nikdy nepátral. Žil a žije s Tamarou šťastně a je velmi pyšný na jejich syna Sergia. 
Eduardo Serrano es Bernardo De La Cruz

Bernardo, 68 let, je nejstarší potomek Juany a její pravá ruka. Kromě největšího podílu v rodinné firmě dělal vždy všechno, co mu jeho matka poručila. Ať už to bylo správné nebo ne. Mají úplně stejnou povahu, proto si vždy nejvíce rozuměli. Je otcem Rafaela, Lety a Gabriela. Své syny vychovával velmi přísně, zato svou jedinou dceru vždy rozmazloval. Nedávno se oženil s Andreou. I přes velký věkový rozdíl jejich manželství klape, i když tomu nikdo z rodiny zpočátku nedával naději.
Betty Ruth es Juana de De La Cruz

Juana, 85 let, je hlavou rodiny a i přes svůj věk je velmi vitální a stále členy své rodiny diriguje jako za mlada. Byla vychovávána v tom, že žena se má vdát, mít děti a být naprosto poslušná vůči svému manželovi. A v tomto stylu vychovávala všechny své dcery a vnučky. Ne vždy ale její výchova dosáhla svého cíle, protože ne všechny chtěly poslouchat její příkazy a ovlivňování. Pokud není po jejím, i člena své rodiny dokáže ihned vymazat ze svého života. A stejně jako někteří členové rodiny, i ona skrývá tajemství, které může způsobit zkázu celé její rodiny.Ricardo Margaleff es Malcolm Negrín De La Cruz

Malcolm, 35 let, je jediný syn Samuely. Po rozvodu svých rodičů žil střídavě u jednoho nebo u druhého, což zapříčinilo jeho nejisté postavení v rodině. Jeho otec totiž chtěl, aby jednou převzal kasino, jehož je majitelem, a tak jako jediný z Juaniných vnuků nepracuje pro rodinnou firmu. Kromě toho se před několika měsíci rozvedl, protože mu jeho manželka byla nevěrná. Alespoň to všem tvrdí. Pravý důvod zná jen on.
Christina Mason es Genara Oviedo

Genara, 26 let, je dcera Adolfa. Poté, co si vzal Samuelu, se i ona přestěhovala do domu De La Cruzových. Na první pohled se zamilovala do jednoho z Juaniných vnuků, ale ten ji vytrvale odmítá. Navíc si je vědoma toho, že vedle svých nových sestřenic, neoplývá ani zdaleka takovou krásou. I tak se ale nevzdává. Navíc své místo v domě se snaží vydobýt především náklonností k Juaně a jejím zásadám.

Martina Stoessel es Rebecca Cáceres

Rebecca, 20 let, je mladší sestra Juliana a Jesse. Poté, co byl Julian zatčen, staral se o ni Jess a také Esperanza, nejlepší kamarádka jejich matky. Ani Rebecca nevěří, že by Julian někomu ublížil, a tak se snaží svým bratrům pomáhat, jak se dá. Její nejlepší kamarádkou je dcera Esperanzy, se kterou chodí i na stejnou vysokou školu.

César Évora es Luis Enrique Avila

Luis Enrique, 56 let, je třetí manžel Gretel. Vzal si ji v době, kdy už měla tři děti z předchozích manželství, to mu ale nebránilo milovat je jako své vlastní. Poté se jim narodila ještě dcera. Celou svou rodinu velmi miluje a rád by ještě udělal svou ženu šťastnou tím, že by se jim domů vrátila jejich nejstarší dcera. Proto se jí snaží najít, aniž by o tom Gretel věděla.

Aitana es Catalina Hernández

Catalina, 20 let, je dcera Esperanzy a nejlepší kamarádka Rebeccy. Vždy ji trápilo, že neví, kdo je její otec, ale matka o něm nikdy nechtěla mluvit. Na druhou stranu se díky tomu, že žily jen samy dvě, mezi nimi vytvořilo velmi silné pouto. S Rebeccou vyrůstaly jako sestry a vždy si byly vzájemnou oporou v těžkých chvílích.

Isabela Ramos es Melanie Alvarado

Melanie, 23 let, je snoubenka Rafaela. Náhodně se setkali při oslavě její promoce a přeskočila mezi nimi jiskra. Po návratu k Rafaelově rodině se Melanie setkává i se svým kamarádem z dětství, Rafaelovým mladším bratrem Gabrielem. Znovu se spřátelí a po čase začne mít Melanie obavy, zda si vybrala toho pravého bratra.

Sebastian Yatra es Luciano Ortega Hernández

Luciano, 24 let, je nejmladší syn Sabriny a bratr Ricarda a Pabla. Po své matce zdědil hudební talent. Zpívá, hraje na klavír a kytaru a skládá i své vlastní písně. Svůj talent prezentuje v místním klubu, kde každý večer hraje, a také na internetu. Doufá, že ho jednoho dne někdo objeví a pomůže mu nastartovat kariéru.

Kimberly Dos Ramos es Nora Ortega Alonso

Nora, 17 let, je dcera Teresy a Henryho. Odmalička byla velmi rozmarná a záviděla všem svým kamarádkám to, co ona kvůli penězům nemohla mít. Hodně se sblíží se svou sestřenicí Jennifer, která jí bude radit, jak se stát slavnou modelkou a získat postavení, po kterém touží.


Laura Chimaras es Sarita Avila De La Cruz

Sarita, 19 let, je dcera Gretel a Luise Enriqua. I když ji rodiče velmi milují, vždy se cítila trochu odstrčená kvůli psychickým problémům své starší sestry Andy a později tomu nepomohl ani vyhazov z domu její nejstarší sestry. Už v dětství se upnula na Efraína a čím je starší, tak si plně uvědomuje, že se do něho zamilovala.

Gabriel Lopez es Felipe Ortega Alonso

Felipe, 19 let, je syn Teresy a Henryho a starší bratr Nory. Na rozdíl od své sestry si poklidný život na ostrově vždy pochvaloval. Právě odmaturoval a o prázdninách si přivydělává jako číšník v klubu, kde pracují i jeho bratranci, Pablo a Luciano. O své další budoucnosti nepřemýšlí a ani nechce. Užívá si svůj život zatím takový, jaký je.

Christian McGaffney es Theoklitos „Theo“ Costas De La Cruz

Theo, 21 let, je syn Gretel a jejího druhého manžela. Vyrůstal jako jediný chlapec mezi třemi sestrami, ale nejblíže k němu má Andy, především kvůli vzpomínce na jejich otce. Theo studuje architekturu, ale momentálně nemá na studium ani pomyšlení, protože je zamilovaný. Bohužel o své lásce nesmí nikomu říct, pokud o ni nechce přijít.

Vanessa Pallas es Esther Díaz

Esther, 18 let, nedávno nastoupila jako služebná do domu De La Cruzových. Rozhádala se se svou rodinou a odstěhovala se, a proto přijala první místo, kde měla tu možnost, aby si vydělala nějaké peníze. Co ale netušila, že se tu zamiluje do Thea, vnuka paní domu.


Juliette Pardau es Oriana Ramos De La Cruz

Oriana, 21 let, je dcera Anastasie a Romana. Studuje na stejné univerzitě, kde přednáší její matka a kde později bude přednášet i Alex, její strýc. Její nejlepší kamarádkou je její sestřenice Andy, které vždy Oriana poskytovala oporu a útěchu, když to Andy doma nemohla vydržet.


Hector Peña es Patrick Briceño

Patrick, 21 let, je mladší bratr Marcose. Protože byl ještě hodně malý, když jejich matka zmizela, vychovala ho především jejich teta Milagros. Na svou matku si vůbec nepamatuje, a tak nedokáže pochopit Marcosovu posedlost po zjištění, proč tak náhle zmizela. Díky stipendiu studuje architekturu stejně jako jeho nejlepší kamarád Theo.

Barbara Briana Burkle es Ana Victoria Ortega

Ana Victoria, 8 let, je dcera Jaimeho. Svou matku nikdy neměla šanci poznat a o to blíž má ke svému otci. I když je ještě hodně malá a spoustu věcem nerozumí, i tak vidí, jak Jaimemu schází její matka. Proto když se v jejich životě objeví Laura, se kterou se oba sblíží, i ona bude dělat vše pro to, aby o ni nepřišli.

Gabriel Mantilla es Diego De La Cruz

Diego, 8 let, je syn Martiny. Žije se svou matkou u své pratety Anastasie a její rodiny. Ani jemu Martina neřekla, kdo je jeho otcem a protože pochopil, že je to pro ni citlivé téma, už se nevyptává tak jako dřív. Chodí do stejné školy jako Ana Victoria, která je i jeho nejlepší kamarádkou.


Norkys Batista es Ruth Altamirano De La Cruz

Ruth, 31 let, je dcera Gretel a jejího prvního manžela. Před devíti lety se zamilovala do zahradníka, který v domě pracoval, a protože věděla, že jejich lásce nikdy nebude přáno, utekla s ním. Od té doby se s nikým z rodiny nestýká. Žije daleko od všech, jen se svou láskou, a je velmi šťastná. Pracuje jako Octaviova asistentka a bohužel příliš pozdě zjistí, co je to ve skutečnosti za člověka.

Ana Beatriz Osorio

Žena (úmrtí ve 35 letech), kterou zabila Juana a jejíž smrt viděla na vlastní oči Andy. Nyní, 18 let od její smrti, se Andy začne zjevovat jako duch.