Hoy con…

• Juan Manuel Mendoza como Daniel Donatelo D’Alessandro Dominguez
• Luciano D’Alessandro como Matias
• Daniel Blasco como Samuel
• Ana Lucía Domínguez como Rita Tobón de D’Alessandro

###

Marcelo ještě dlouho seděl v autě a vstřebával co právě slyšel, najednou všechno co se poslední týdny stalo vnímal úplně jinak. Najednou mu do sebe vše zapadlo a došlo mu, že Ana Brenda se tolik neaganžovala při svých cestách kvůli práci, ale kvůli jinému muži. Hlavou se mu honili všelijaké myšlenky, ale to co ho nejvíc zajímalo byli jeho děti. Nakonec nastartoval a jel zpátky domů. Snažil se přitom zachovat chladnou hlavu a vymyslet, co bude s tím vším dělat.

Ana Brenda se ještě dlouhé hodiny probírala věcmi, které ji Ben poslal. Vzpomínala na jejich společné chvíli a byla pevně rozhodnutá, že se Bena jen tak lehce nevzdá.

Carmen odešla ke kamarádce a Lola se mezitím nachystala na schůzku s Alejandrem. Byla velmi nervózní a stále sledovala čas. Chvíli před sedmou už čekala u dveří a nervózně se upravovala v zrcadle.Po chvíli někdo zazvonil a ona po chvíli otevřela. Místo Aleja ale stál za dveřmi cizí muž.
„Slečna Lola?“ Zeptal se.
„Ano. A vy jste?“
„Romulando. Jsem šofér od pana Alejandra. Přišel jsem vás vyzvednout.“
„Aha…“ Lola vypadala zmateně.
„Pan Alejandro se omlouvá, bohužel nemohl přijít osobně, ale nemusíte se bát. Dovezu vás na smluvené místo.“ Pousmál se.
„Dobře.“ Souhlasila nakonec Lola, vzala si kabelku a vyšla z bytu.
Za půl hodiny auto zastavilo u vysokého věžáku, Romulando odvedl Lolu k výtahu a zmáčkl jedno z pater.
„Příjemný večer.“ Poznamenal a než stihla Lola cokoliv říct, dveře se zavřeli a výtah se rozjel.
Lolimar začínala být znovu nesvá. Po chvíli výtah zastavil a otevřel se. Jediná cesta byla na velkou terasu, ze které hrála příjemná hudba. Lola tam pomalu šla a rozhlížela se kolem, na terase bylo několik stolů, ale nikdo u nich nebyl. Jen jeden byl krásně prostřený a svítili na něm svíčky. Spousta svíček byla i na jiných stolech. Z terasy byl výhled na velkou část New Yorku. Lola šla k zábradlí a rozhlížela se kolem.
„Páni!“ Poznamenala sama pro sebe.
„Je to nádhera, že?“ Ozvalo se za ni. Když se otočila, uviděla Alejandra. Ten se na ni kouzelně usmál a podal ji rudou růži, kterou držel v ruce.

Carmen seděla s kamarádkou v jejím pokoji a prohlížely si Alejovi fotky na instagramu.
„Ach a podívej tady! Není k sežrání?“ Usmála se Carmen.
„To si piš, že je! Je to nejhezčí chlap na světě.“ Souhlasila Kristel.
„Jednou si ho vezmu za manžela.“ Prohlásila hrdě a obě se rozesmály.
„Zapomeň, ten bude můj! Provokovala ji Kristel. Obě se při tom dobře bavily.
„Ach, kdyby tak věděl, jak ho miluju.“ Pomyslela si Carmen, při pohledu na další fotku.

„Moc ti to sluší!“ Polichotil Alejo Lole. „Jsem moc rád, že jsi přišla.“
Lola si vzala růži a usmála se. „Děkuju.“
Alejo ji odvedl ke stolu a pomohl ji usadit se, poté odešel na svou stranu a usadil se také. „Moc se omlouvám, že jsem nepřijel osobně, ale měl jsem ještě nějaké pracovní povinnosti.“ Omlouval se jí.
„To je v pořádku, to chápu.“
Po chvíli přišel na terasu číšník a donesl víno, poté si Lola i Alejo objednali jídlo a povídali si o všem možném.
„Práce v nemocnici mě opravdu baví, rozhodně víc než v hotelu, ale člověk si občas nevybírá. Musím se postarat o sestru, po tom, co zemřeli naši rodiče za ni nesu zodpovědnost a chci, aby se měla dobře.“ Vyprávěla Lola.
Alejo ji poslouchal. „Je mi moc líto, co se stalo tvé rodině. Je od tebe moc hezké, že se o sestru tak staráš.“ Pousmál se.
„Kdyby tak věděla, s kým jsem tady. Víš… ona je tvoje obrovská fanynka!“ Dodala. „Carmen by se asi zbláznila.“ Zamyslela se Lola. Alejo ji ale vyrušil ze zamyšlení, vstal a šel k ní.
„Smím prosit?“ Natáhl k ní ruku jako gesto výzvy k tanci. Lola se jen pousmála a chytila ho za ruku. Oba se na sebe usáli a Alejo ji nakonec odvedl kousek dál, kde se dalo tančit.
Alejo chytil Lolu kolem pasu a ta znervózněla. Nakonec Aleja objala kolem ramen a začali tančit. Oba měli zavřené oči a užívali si přítomnost toho druhého.

Bylo už velmi pozdě, Ana Brenda úplně ztratila pojem o čase. Nakonec se rozhodla, že pojede za Benjaminem. V tu chvíli ji nezajímalo, že by měla být doma s Marcelem a dětmi a ani jí nebylo divné, že už jí její manžel neshání. Byla rozrušená ze všech vzpomínek, které se jí vrátili. Nastoupila do svého auta a rozjela se k Benovi.

Byl druhý den. Paty přijela taxíkem před bytový dům, zkontrolovala adresu dle SMS zprávy. Nakonec zaplatila a vystoupila. Prohlédla si dům a šla zazvonit na zvonek. Po chvíli se rozezněl bzučák a Paty vešla dovnitř. Vyjela výtahem do třetího patra a u dveří už ji čekal muž v brýlích s ulízanými vlasy. Jeho jméno bylo Samuel.
„Konečně jsi tady!“ Mračil se. Paty se jen zašklebila a vešla dovnitř. Samuel ji zavedl do jednoho z pokojů a zamknul za nimi. Paty se na něj otočila a měla paže zkřížené přes sebe.
„Tak co chceš!?“ Vyštěkla po něm.
„Ty nevíš? Přece to co vždycky!“ Úlisně se usmál a šel k ní. Paty couvla a mračila se. „Nejsi ráda, že jsem zpět?“ Pokračoval.
„Ne to nejsem, doufala jsem, že po našem posledním setkání už tě nikdy neuvidím!“
„Ale jsem zpět a přišel jsem ti připomenout, že máme dohodu!“ Řekl Samuel vážně a Paty se při slově dohoda zašklebila. „A nedělej na mě ty tvoje výrazy!“ Zlobil se. Paty se tomu jen zasmála.
„Víš, už mě ta naše dohoda začíná pěkně štvát. To co ty chceš stejně ani nejsi schopný realizovat a mě už tohle tvoje nečekané volání nebaví.“
„Mlč a svleč se!“
„Prosím!?“
„Slyšela jsi, dělej!“ Vykřikl. „A nebo chceš znovu vidět ty fotky a video? Moc dobře víš co na tebe mám a už tak jsem čekal dlouho, takže šup šup…“
Paty měla na jazyku několik nadávek, ale nakonec se jen zamračila a neochotně si rozvázala šaty, které nakonec nechala spadnout na zem. „Těch deset vteřin nejspíš budu muset přežít!“ Pronesla vážně.
„Lehni si na postel a nemluv.“ Rozkazoval a tvářil se přitom jako největší hrdina.
Paty se znovu zašklebila, prohlédla si postel a zatvářila se zhnuseně. „Asi radši postojím, nechci si sedat do tvojí masturbační svatyně.“
„Mlč a dělej co říkám!“ Rozčiloval se Samuel.
„Ale pročpak? Neuneseš pravdu? Tohle tady už bylo několikrát a vždycky to skončí stejně!“ Začala Paty s úsměvem. „Já přijdu, svleču se do prádla, ty se mě sotva dotkneš a už se uděláš do gatí. Tohle nikam nevede.“ Rozhodila rukama. „Tolik bys se mnou chtěl spát a nevydržíš v pozoru ani půl minuty.“ Zasmála se Paty.
„Co to plácáš!? Copak jsi už zapomněla, že jsi se mnou spala!?“
„Eeee… počkej… zamyslím se… Byla jsem vůbec u toho?“ Tvářila se zamyšleně.
„Jo byla!“ Rudl Samuel vzteky.
„A jooo, ty myslíš jak jsi se jako že o něco snažil o něco co měl být dejme tomu styk a byl jsi tak nervozní, že jsi zvadl jako luční kvítí, než vůbec k něčemu došlo. Hmmm. Zklamu tě, ale to ještě sex nebyl! To bylo akorát trapné, ale chápu, že to je tvůj největší sexuální zážitek!“ Zasmála se Paty.
„Přestaň se smát, přestaň se smát! Tehdy jsi se taky smála a mě se to nelíbí!“ Vztekal se Samuel a chytal se za hlavu.
„Já to chápu.“ Řekla chlácholivě. „S takovým malým kašpárkem si asi divadlo nikdy nezahraješ. A beztak… pod pět centimetrů bych si připadala možná jako lesbička.“ Usmála se.
Samuel byl celý bez sebe, začal Paricii nadávat, ta se tomu ale jen smála. Nakonec vzal její šaty z podlahy a hodil je po ní. „Vypadni!“
Paty se usmála. „Sláva!“ Oblékla si šaty a vypadala spokojeně. „Takže tohle doufám bylo už naposledy, už mě to tvoje vydírání nebaví. Smiř se s tím, že mě nikdy mít nebudeš! A to tvoje sledování a osahávání je akorát ten nechutné. Jsi zoufalec a vždycky budeš!“ Řekla mu vítězně, vzala si kabelku a vyšla z pokoje. Samuel stínal ruce v pěst a měl chuť Paty něco provést, neměl na to ale dostatečnou odvahu. Paty otevřela dveře a málem se srazila s mužem, co zrovna chtěl odemknout.
„Pardón!“ Zvolal překvapeně. Paty si ho v rychlosti prohlédla.
„V pohodě.“ Odvětila a rychle vyběhla z bytu. Samuel vyšel z pokoje a když viděl, že se vrátil jeho spolubydlící, snažil se tvářit jako největší macho.
„Kočka, co?“ Pronesl Samuel.
„Jo byla moc pěkná. Kdo to byl?“ Zeptal se Matias.
„Moje holka!“
„Tvoje holka?“ Divil se Matias a zavřel za sebou dveře.
„Jo jo, právě jsem ji tady obtáhl, ale spěchala do práce, tak jsem vás nestihl představit!“
„Ehm… aha…“ Vypadal Matias zmateně, nějak se mu nechtělo věřit, že by si jeho spolubydlící našel zrovna takovou přítelkyni. Věděl o něm jen že je to nerd, co se neustále hrabe v počítači a nebo chodí s foťákem kdo ví kam. „A jak jste se prosím tě seznámili?“
„V jednom baru.“
„Aha. Tak… tak hodně štěstí.“ Matias už nevěděl, co na to říct a odešel do svého pokoje.
Samuel se zatvářil nenávistně, když si vzpomněl na to, co se stalo. „Však počkej ty mrcho, tohle ti nedaruju!“

Později k večeru. Valerie zůstala u Patricie i druhý den, nechtělo se ji chodit domů a Paty její společnost nijak nevadila.
„Kde jsi vlastně byla dopoledne?“ Zeptala se Valerie a upila čaje z hrnku, který držela v ruce.
Paty se zrovna chystala ven, už byla oblečená a právě si zapínala náušnice. „Ale… ani se neptej. Musela jsem jít něco vyřešit, ale snad už to bylo naposledy!“
„Mmmm…“
„A co ty? Už je ti líp?“ Zeptala se Paty a zastavila se v přípravách.
„Jo asi jo.“ Hlesla Val a zadívala se do hrnku.
Paty si k ní sedla. „Mrzí mě, že se tohle stalo… a taky… jestli jsem tě v tom rozhodnutí nějak podpořila. Opravdu jsem nechtěla, aby se něco takového stalo!“ Zesmutněla.
„Ne Paty.“ Zakroutila Valerie hlavou. „Bylo to moje rozhodnutí. Já jsem naletěla.Chápu, že ty tyhle věci vidíš trochu jinak… ale nechápu, jak to snášíš!“
„Jako co?“
„No… spát s tolika muži… bez lásky. To ti to opravdu nechybí? Já tě nechci soudit, ale rozhodilo mě to… a to to bylo jen jednou… a ty jsi byla už s mnoha muži.“
„Jo, byla jsem… asi už jsem si zvykla.“ Pokrčila rameny a chtěla téma ukončit.
„Ale možná že to úplně bez lásky není.“
„Jak to myslíš?“
„Ty poslední dny s Maxem…“
Paty protočila očima a vstala a šla k zrcadlu. „Maxe do toho netahej, prosím tě.“
„Proč? Copak jsi si nevšimla, jak na tebe kouká?“
„Jak? Jako nadrženej chlap?“
„No… možná taky… ale opravdu se mu líbíš… a možná ne jen to.“ Val šla k Patricii.
„Max je jen jedna z mnoha kapitol v mém sexuálním životě.“
„Určitě?“
„Ano.“ Paty si ještě upravila vlasy a usmála se na sebe v zrcadle. „Vážně nechceš jít taky?“
„Ne. Radši si pustím nějaký film. Pokud ti to nevadí.“
„Jistě že ne, jako doma.Usmála se Paty a v rychlosti Val objala. „Tak ahoj!“ Vzala si kabelku a odešla. Val znovu posmutněla, když byla v bytě najednou zase sama.

Max se sešel s Carlosem v baru a povídali si spolu.
„Zajdu ještě pro dvě pivka, dobře?“ Navrhnul Carlos.
„Jasně.“ Souhlasil Max a Carlos odešel. Maxovi najednou začal na stole vibrovat mobil, podíval se na něj a všiml si, že mu přišla nějaká MMS z utajeného čísla. Otevřel ji a v šoku na ni hleděl. Ve zprávě byla fotka Patricie jak se líbá s nějakým mužem u barového pultu. Hned na to mu přišlo několik dalších zpráv, v každé byla Patricie s jiným mužem v baru. Buď se spolu jen bavili, nebo se i vášnivě líbali. Max na fotky koukal a tvářil se naštvaně.
„Co se děje?“ Zeptal se Carlos, když se po chvíli vrátil.
Max jen zakroutil hlavou. „Ta holka si ze mě snad dělá legraci!?“ Chvíli váhal, ale nakonec fotky ukázal i Carlosovi.
„To ti poslala Patricie?“
„Nevím, je to z nějakého utajeného čísla!“
„No vypadá to zvláštně.“ Usoudil Carlos. „Třeba ji někdo sleduje, nevypadá to jako z jednoho dne…“ Měl chuť dodat, že by Patricie byla jinak hodně výkonná, ale nakonec si nechal poznámku pro sebe.
Než se stačil Max vzpamatovat, tak mi přišlo na mobil video. Nevěděl ani, jestli ho chce skutečně vidět, ale nakonec ho zapnul. Ve videu první byla vidět zeď a nějaké schodiště, kroky a nějaké zvláštní zvuky v pozadí. Najednou se na scéně objevila Patricie a nějaký muž, vášnivě se líbali a muž Patricii vyhrnul šaty až nad pas, ona mu zase pro změnu začínala rozepínat kalhoty. Ten kdo to točil ale couvl a narazil do nějakých krabic u stěny, přičemž jedna spadla na zem. Patricie i její společník se otočili a všimli si toho, kdo je točil.
„Ty zmetku!“ Vykřikl muž a rozběhl se za ním. Video končí pádem mobilu na zem.
Max jen rozzuřeně praštil mobilem o stůl. „Ta mrcha, já ji fakt…“ Ani to nedořekl, vstal a vydal se k odchodu. Carlos na něj volal, ale marně.

O půl hodiny později už zvonil u Patriciina bytu.
„Hned mi otevři!“ Vykřikl a opravdu se za chvíli dveře otevřeli, nebyla tam ale Patricie ale Valerie. Nestihla ani nic říct a Max vletěl dovnitř.
„No hele, co si myslíš, že děláš?“ Obořila se na něj Val.
„Kde je!?“ Rozhlížel se po pokoji.
„Kdo? Patricie?“
„No jistě, kdo taky jiný!“ Max vypadal opravdu naštvaně.
„Na mě neřvi, já ti nic neudělala!“ Vykřikla Valerie.
Max si uvědomil, že to asi přehnal. „Já… omlouvám se, ale musím s ní nutně mluvit!“
„Když tě tak vidím, nevím, jestli je to nejlepší nápad!“
„Myslíš si, že bych ji něco udělal?“ Zeptal se vážně.
Valerie se na něj znovu zadívala a začínalo jí docházet, že to nebude jen vztek. „Nevím, asi ne…“ Usoudila. „Ale neměla bych ti to říkat!“
„Prosím Val, musím to vědět.“ Žádal ji Max.
Val si povzdechla. „Tak dobře, je v galerii na výstavě Daniela.“
„No jistě… já jsem tušil, že mi ten chlap byl povědomí!“ Vyběhl z bytu ven a ani se neohlídl.
„Co to mělo znamenat?“ Nechápala Valerie a radši za Maxem rychle zavřela dveře.

„Dámy a pánové, je mi nesmírnou ctí vás dnes přivítat na mé již desáté výstavě s názvem Dny zítřka! Doufám, že se vám má díla budou líbit.“ Uvítal Daniel své hosty a ti začali tleskat. Po dalších několika minutách už se procházel mezi nimi a s každým si aspoň krátce promluvil. Najednou si všiml Patricie a rozzářil se jako sluníčko, šel k ní a ona se objali.
„Rád tě vidím!“ Usmál se na ni.
„A já tebe! Opravdu krásná výstava! Viděla jsem zatím jen pár kousků, ale jako vždy perfektní!“ Paty se usmívala a vypadala spokojeně.
„Ty jsi hrozná lhářka!“ Zasmál se.
„Ale vůbec ne!“ Pousmála se. Nakonec si ještě chvíli povídali a nakonec poodešli kousek dál od lidí. „Potřebovala bych s tebou něco probrat. V soukromí, šlo by to?“
„Daniel se rozhlédl po hostech. „Samozřejmě, ale až později, musím se věnovat hostům. Ale co kdyby jsme se za hodinu sešli… ty víš kde?“
Paty se pousmála. „Vím a budu tam. Díky.“ Políbila Daniela na tvář, ještě jednou se na sebe podívali a každý šel jiným směrem.

Paty si chtěla jít prohlédnout zbytek výstavy, když se zpoza rohu vynořil Max. Paty leknutím nadskočila a položila si ruku na hruď.
„Co tady sakra děláš!?“ Obořila se na něj, ale snažila se být potichu. Max ji místo odpovědi chytil za ruku a vedl ji pryč. Paty se bránila, ale marně, Max ji držel velmi silně. Nechtěla dělat rozruch a nakonec šla dobrovolně. Došli spolu do suterénu, kde bylo několik skladišť a místností. Max vyzkoušel troje dveře a nakonec vešli do jedné místnosti, vypadalo to tam jako v nějakém výukovém ateliéru. Nakonec Paty pustil a ta se chytila za ruku, za kterou ji Max silně držel. Tvářila se rozpačitě. „Jsi mi tu ruku chtěl zlomit nebo co!?“ Vyštěkla po něm.
„A tys mi nejspíš chtěla zlomit srdce a dokázat mi jaká skutečně jsi!“ Vyštěkl na ni i Max.
„Co? O čem to zase mluvíš?“
„Najednou nevíš? Asi bych měl být rád, že jsi mi neposlala rovnou nějaký porno nahrávky!“ Paty byla v šoku, vůbec totiž nechápala, o čem Max mluví. „Nějaký pikantní videa jak každýmu druhýmu roztahuješ nohy! Jestli jsi mi chtěla dokázat, že jsi jen obyčejná kurva, tak to já o tobě už beztak dávno vím!“ Vykřikl na ni Max a nedokázal skrýt svou žárlivost.
Patricie se na něj naštvaně zahleděla a vrazila mu facku. Max se na ni podíval a facku ji nečekaně pro oba vrátil. Paty se chytila za uhozenou tvář a v šoku se na Maxe podívala, ten vypadal, že okamžitě lituje toho, že to udělal. Než stihl ale cokoliv říct, Paty mu vší silou dala ještě jednu facku.
„Ty hajzle! Ještě jednou na mě takhle sáhneš a přísahám, že to bude to poslední co uděláš!“ Vykřikla na něj a chtěla mu dát ještě třetí facku, Max ale její ruku chytil a oba se na sebe vztekle dívali. V místnosti byl slyšet jen jejich dech a oběma bušilo srdce jako splašené. Ve stejný moment se na sebe vrhli a začali se vášnivě líbat. Max s Paty couvl k jednomu ze stolů v místnosti a jeden druhého začali svlékat, alespoň to co bylo v daný moment nejnutnější. Paty Maxovi vysvlékla sako a to skončilo na podlaze. Max Patricii vyhrnul šaty, chytil oběma rukama lem jejich kalhotek a jedním trhnutím se roztrhnul, Paty ani nestihla nic namítat, protože ji Max začal znovu líbat a hladit. Paty mu po hmatu rozepínala kalhoty a oba se k sobě velmi měli. Po pár minutách už se spolu velmi vášnivě milovali a v místnosti byli opět slyšet jen jejich vzdechy. Max v tu chvíli úplně zapomněl, proč se na Patricii zlobil. Vždy v její přítomnosti dokázal zapomenou úplně na vše. Kromě ní.

Po dalších několika minutách spolu oddechovali, měli zavřené oči a Max se k Paty tiskl. Hladil ji po zádech až na zadek a když to vůbec nečekal, Paty ho od sebe odstrčila. Stáhla si šaty a zamračila se. „Jestli si myslím, že zapomenu, že jsi o mě řekl, že jsem kurva, tak ne!“ Řekla mu důrazně a co nejrychleji zmizela. Max se z toho ještě chvíli vzpamatovával, nakonec se taky srovnal, oblékl si sako a než odešel, sebral ze země kalhotky Patricie, chvíli na ně koukal a nakonec je dal do kapsy saka. Byl rozhodnutý, že si s Patricii musí vyjasnit několik věcí a šel ji hledat. Po chvíli ji našel, viděl jí už z dálky jak se baví s Danielem. Jejich rozhovor vypadal velmi důvěrně, Paty kývala hlavou na souhlas, Daniel ji chytil lehce za paži a odešli někam bokem. Max rudnul vzteky. Nebyl ale jediný, kdo je sledoval. Kousek od Maxe totiž stála manželka Daniela a nenávistně je sledovala.