Hlavní postavy:

Marianela González como Patricia Santander

(27 let) Patricia je prostě… jiná. Často je sarkastická, protivná nebo naprosto ztřeštěná. Její okolí ji většinou vůbec nechápe, ale ona si s tím hlavu neláme. Pracuje se svou matkou v agentuře LOS NOVIOS, kde společně organizují svatby. K práci se dostala poté, co přišla o svou práci ve vydavatelství a dlouho nemohla najít žádné nové místo. Ironií je, že Patricie svatby nemá ani trochu ráda a je to tak i se vztahy a láskou, která podle ní prostě neexistuje. O závazek nemá nejmenší zájem, krátké společnosti mužů, kteří jí zaujmou, se ale rozhodně nebrání. Brzy se jí ale do života připlete Max, který se jen tak odradit nenechá i když se o to Paty bude snažit ze všech sil.

 

Hugo Vasquez como Maxmiliano Moreira

(29 let) Max je vztahový poradce a je přesvědčený o tom, že může mít jakoukoliv ženu, která se mu zrovna zalíbí. Nezávazně se už nějakou dobu schází z jednou ze svých bývalých klientek a ani o pozornost dalších žen nemá nouzi. Náhodně se setká s Patricii, která je ale úplně jiná, než ženy se kterými se do té doby setkal. Jeho finty a zaručené rady, jak získat ženu najednou přestávají fungovat a mají spíš úplně opačný účinek. Patricia se pro něj stane velkou výzvou a možná ne jen tím…

 

 

Yelena Maciel como Ana Brenda Romero de Rincón | Brenda Romero

(26 let) Ana Brenda je žena, která chce mít vždy víc než má. I když je vdaná a má dvě nevlastní děti, které měl její manžel se svou první ženou, nestačí jí to. Před manželem předstírá časté služební cesty, které ale končí v náruči jejího milence Benjamína. Ten o její rodině nemá sebemenší tušení a pro svou přítelkyni je schopný udělat první poslední. Na jak dlouho se ale dají takové lži utajit?

 

 

Carlos Felipe Alvarez como Benjamín Moreira

(27 let) Benjamín prožívá své nejšťastnější období, nebo… alespoň si to myslí. Před rokem a půl poznal Brendu a zamiloval se do ní na první pohled. Brzy spolu začali chodit, ale kvůli Brendiné práci se nevidí tak často jak by chtěl. Nejradši by si k sobě svou přítelkyni nastěhoval a začal plánovat další jejich společnou budoucnost, Brenda ale jeho nadšení nesdílí a on začíná pomalu tušit, že možná neví o své lásce úplně všechno. Benjamín je mladší bratr Maxe.

 

 

Jencarlos Canela como Alejandro Soler

(23 let) Alejandro je zpěvák, který se skoro přes noc stal hvězdou. Poté co se jedna jeho píseň dostala do rádia, nabrala jeho kariéra raketový start. Fanynky ho nyní pronásledují na každém kroku a novináři se snaží zjistit vše o jeho životě, který si snaží co nejvíce střežit. Má vůbec šanci zažít ještě chvíle bez spousty lidí za zády?

 

 

Gaby Espino como Lolimar ‚Lola‘ Diaz

(28 let) Lolimar, které nikdo neřekne jinak než Lola je pracovitá a čestná žena. Po smrti svých rodičů se začala starat o svou mladší sestru Carmen a musela se vzdát svého snu stát se lékařkou a musela odejít z vysoké. V současné době pracuje jako zdravotní sestra a ve volných chvílích vypomáhá v restauraci, aby sebe i sestru dokázala uživit. Na osobní život ji nezbývá prakticky žádný čas.

 

 

Vedlejší postavy:

Luis Gerónimo Abreu como Marcelo Rincón

(36 let) Marcelo před čtyřmi lety tragicky ovdověl a zůstal sám se dvěma dětmi – Anitou a Luisem. Rok po smrti své manželky ale poznal Anu Brendu, kterou si později vzal. Byl by rád, kdyby jeho žena trávila více času s ním a dětmi, než aby neustále jezdila na služební cesty. Nemá nejmenší tušení, jak ve skutečnosti jeho manželka tráví své údajné pracovní dny.

 

 

Abril Schreiber como Valeria Fuentes

(25 let) Valeria pracuje v agentuře LOS NOVIOS jako účetní a asistentka. Je to nejlepší kamarádka Patricie a i když ji kolikrát moc nerozumí, bere ji takovou jaká je. Valerie se už nějaký ten pátek snaží najít partnera, většinou hledá na seznamkách, ale nedopadá to většinou moc valně.

 

 

Carlos Guillermo Haydon como Carlos Cruz

(32 let) Carlos je nejlepší kamarád Maxmiliana a zároveň je i jeho kolega v práci. Carlos má rád legraci a terčem jeho vtípků je často právě Max. Je o něm známé, že má rád ženy a všichni ho proto mají za velkého sukničkáře. Pravda je, že takový nebyl vždy. Před několika lety mu zlomila srdce žena, kterou miloval a která pro něj byla a stále je jeho velkým tajemstvím.

 

 

María Gabriela De Faría como Carmen Diaz

(16 let) Carmen je sestra Loly. Je jí šestnáct let a prvním rokem studuje na střední škole. Jsou to už tři roky, co jejich rodiče zemřeli při autonehodě a od té doby se o ni stará její sestra. Carmen miluje hudbu, která jí aspoň částečně pomohla vyrovnat se se smrtí rodičů. Hraje na klavír a ráda by se jednou dostala na hudební školu. Je platonicky zamilovaná do Alejandra Solera, který je její oblíbený zpěvák.

 

 

Verónica Cortéz como Abril de Santander

(48 let) Abril založila agenturu LOS NOVIOS a stará se o to, aby se každé budoucí nevěstě splnil její sen o dokonalé svatbě. Ona sama v lásce takové štěstí neměla a její manžel ji opustil rok poté, co se jim narodila jejich dcera Patricia. I přes to se snaží ve všem vidět to pozitivní a být vždy milá. Je přesným opakem své dcery a často si zoufá nad tím, kam život její dcery směřuje. Ráda by své dceři jednoho dne agenturu svěřila, nechce ale vidět to, že Patricii její práce často vůbec nebaví a kolikrát se ji snaží sabotovat různými maličkostmi a poznámkami.

 

 

Abelardo Behna como Octavio Rueda

(33 let) Octavio je Alejandrův manažer. Jeho největší láskou jsou peníze a je pro ně ochotný udělat cokoliv. V Alejandrovi vidí obrovskou příležitost ke zbohatnutí a byl by rád, kdyby i pro něj byly výdělky prioritou číslo jedna – na rozdíl od plnění jeho hudebního snu a fanoušků, které jsou pro Aleja více než peníze a zisk.

 

 

Anita Rincón

Anitě je šest let a chodí do první třídy základní školy. Její matka zemřela, když ji byly dva roky a tak jako svoji mámu bere Anu Brendu.

Luis Rincón

Luisovi je osm let a chodí na stejnou školu jako jeho mladší sestra. Když jeho máma zemřela, byli mu čtyři roky a tak si ji stále trochu pamatuje. Anu Brendu ze začátku moc přijmout nechtěl, ale nakonec ji začal mít rád.

 

Nové postavy z průběhu děje:

Juan Manuel Mendoza como Daniel Donatelo D’Alessandro Dominguez

(30 let) Daniel je známý malíř a fotograf. S Patricii ho pojí velmi zajímavá minulost, která se táhne už od vysoké školy, kde se poprvé setkali. Jsou velmi dobří přátelé, i přesto že dříve byli milenci a Daniel se do Patricie zamiloval. Navzájem znají svá tajemství a je ochotný pomoci Patricii za každé situace.

 

 

Chantal Baudaux como Maite Harrera 

(27 let) Maite se z chudinské čtvrti dostala až na výsluní, poté co se stala manželkou bohatého podnikatele Ernesta Amayi. Vždy měla ráda pozornost mužů a nevyhýbala se jí ani po svatbě. Jako svého milence si vybrala Carlose, který u nich tou dobou dělal Ernestovi soukromého trenéra. Z počátku nevinná hra se jí nakonec ale nepěkně vymstí.

 

 

José Julián Gaviria como Julian Amador

(24 let) Julian pracuje jako číšník na různých cateringových akcích a vždy rád využije možnosti flirtu s ženami kolem sebe. Na první pohled se mu zalíbí Valerie a je rozhodnutý, že nezůstane jen u flirtu. Trochu mu ale jeho plány ztěžuje fakt, že má doma těhotnou přítelkyni.