Marianela González es Scarlet Alamo de Toscani

Scarlet měla milujícího manžela, se kterým plánovala rodinu, jenže celý svět se jí zhroutil ve chvíli, kdy náhle ovdověla. Už nechce žít, natož najít si jiného muže, jak ji radí její blízcí. Ale nakonec to bude sám, její mrtvý manžel, kdo jí pomůže najít novou lásku.

 

 

 

Juan Manuel Mendoza es Christopher Ponce Silva

Christopher se právě rozvedl a poslední na co myslí, je začít nový vztah. Jenže když mu do života vstoupí Scarlet a zjistí, co hrozného nyní prožívá, rozhodne se jí pomoct. A přitom si uvědomí, že pomáhá i sám sobě.

 

 

 

Hugo Vasquez es William Toscani

William byl manžel Scarlet. Jednoho večera zachránil neznámou ženu před znásilněním, a to se mu stalo osudným. Muži, kterým v tom zabránil, si na něj počkali a zabili ho. Ke své milované Scarlet se ale vrátí jako duch. Jednak aby jí pomohl najít novou lásku, ale také aby ji přesvědčil, že mu musí říct sbohem.

 

 

 

Hilda Abrahamz es Carmen Alicia de Alamo

Carmen Alicia je matka Scarlet. Všemožně se snaží své dceři pomoci v jejím utrpení, ale ví, že to není tak snadné, zvlášť když to stejné před lety sama zažila.

 

 

 

 

Roberto Mateos es Rodrigo Silva

Rodrigo je strýc Christophera. Po smrti jeho rodičů se o něj i o jeho starší sestru staral. Po rozvodu mu nabízí bydlení i práci ve své firmě.

 

 

 

 

Estefanía Lopez es Briana Toscani

Briana je mladší sestra Williama a zároveň nejlepší kamarádka Scarlet. I pro ni bude Williamova smrt krutou ránou, protože on byl její jediná rodina.

 

 

 

 

Eileen Abad es Dayana Ponce de Aular

Dayana je Christopherova starší sestra. To ji zachránil William před znásilněním, a proto si bude jeho smrt také vyčítat. Je vdaná, její manžel ale momentálně pracuje v zahraničí.

 

 

 

 

Ana Lucía Domínguez es Isabella De Andrade

Isabella je bývalá manželka Christophera. Začali mít mezi sebou problémy, a nakonec to skončilo tak, že ho podvedla s jeho nejlepším kamarádem, se kterým navíc otěhotněla.

 

 

 

 

José Narváez es Camilo Lizalde

Camilo byl nejlepší kamarád Christophera do doby, než se provalilo, co se stalo mezi ním a Isabellou. On byl do Isabelly vždy zamilovaný, a tak se snaží ji přesvědčit, aby mu dala šanci.